Sayfa 298/798 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

deniz yat dan acsel almaya başladım

ytd

2. [QUOTE=KERASUS PASCHA;4276951]sayın horasanlı RTALB 2.30 dan aldım burada bazı arkadaşlara özelden yazdım. RTALB alma nedenim A-1 KAPİTAL sahibi bir halt yerler diye aldım ))))) 4.81 de verdim bunun birde düşüşü var. aynısı ACSEL de olsun istemem. sağlıklı gitsin.
    hiç kimse satamaz daha daha derken paraşütsüz yakalanır.

ytd.

SayınKERASUS PASCHA@ ben RTALB 1,55 den almıştım bildiğimden değil çeşni olsun diye 2,76 dan sattım tavandı o zaman sonra tekrar 2,60 falan geldi ancak işe uyanamadık tekrar girmedik borsada bazen milli piyango gibi durumlar olur bu öyle oldu ancak belirtileri bizim ACSEL e benziyor biraz yoksa kesin birşey bildiğimizden değil işlem hacmi çok benziyor böyle günlerde iki tavan yapıyorsa mutlaka bir bilinen vardır bir bağlantı vardır düşüncesi insanın aklına gelmiyor değil biz 15 liraya çıksın ona razıyız fazlası bekleyen kardeşlerimizin olsun

3.  Alıntı Originally Posted by kartel5 Yazıyı Oku
    çok gerekli görmedikçe fazla yorum yapmayalım. takip edilebiliriz
    haklısın ama genede iribatı koparmayalım sayın kartel5

4.  Alıntı Originally Posted by kartel5 Yazıyı Oku
    çok gerekli görmedikçe fazla yorum yapmayalım. takip edilebiliriz
    Dostum yanlış birşey yazmıyoruz hatta tahta yapıcıyı sonuna kadar destekliyoruz. 7-8 lerden yabancının eline verdiği lotlara bu fiyatlardan geri alıyorlar. Tebrikler. Misliyle kazanınız 👏👏👏👏

5.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    deniz yat dan acsel almaya başladım

ytd
    noldu aşağıdan sattıklarını yukarıdan almaya başladın dünden beri düşecek dikkat diyordunuz

elinize göre kağıda yorum yapmayın bu psikoloji size ancak kaybettirir başkalarınada kaybettirmeye çalışmayın

Alıntı Originally Posted by ank_gfb_06 Yazıyı Oku
    noldu aşağıdan sattıklarını yukarıdan almaya başladın dünden beri düşecek dikkat diyordunuz

elinize göre kağıda yorum yapmayın bu psikoloji size ancak kaybettirir başkalarınada kaybettirmeye çalışmayın
    hala aynı şeyi söylüyorum. acsel ayrı gelişme :-)

ytd............ne oldu da artıya gectik..ist hst yer yok. iyileşen ne ?

4 98-98 destek attım daha ne istiyon ))))))))))))

ytd

beni herkes nasıl biri oldumu bilir.kelimelerine dikkat et.

4 97 iken alıma geçiyorum dedim. sattırmak isteyen bunu dermi 5.10 oldu

Sayfa 298/798 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •