Sayfa 308/798 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

2.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Böyle herkesin endişe ve karamsarlık ve kaygı duyduğu bir ortamda sizlere sevineceğiniz bir MÜJDE vermek iyi gelir sanırım

Şirketi az önce arayıp bu korona günlerinde şirketimiz ne alemde çalışmalarında bir aksama yada bir durgunluk var mı diye sordum hayır şirketimiz tam kapasite ve üç vardiya olarak çalışmalarına hiç ara vermeden tam kapasite devam etmektedir dediler , bu günlerde böyle bir haber son derece olumlu Allah devamını sağlasın dileklerimle hepinize iyi günler dilerim.
    Teşekkürler
    Bu dediginizi kapta açıklayacaklar mi Acaba
    Bazı firmalar açıklama yapıyor.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Teşekkürler
    Bu dediginizi kapta açıklayacaklar mi Acaba
    Bazı firmalar açıklama yapıyor.

SayınTHUNDERBOLT@ kapta açıklayacaklarını sormadım inanın ,aklıma gelmedi keşke gelseydide sorsaydım ,yalnız bilgiyi şirketten telefonla aldığım %100 doğrudur zaten doğru olmayan spekülatif yada insanları yanıltıcı yazı bu güne kadar hiç yazmadım ,algı oluşturmaya çalışanlarıda hiç sevmedim.
    ancak bir söz vardır ; ağlamayan çocuğa mama vermezler diye biriniz veya bir kaçınız şirkete telefon edip bunu KAP a bildirmeleri konusunda istekte bulunurlarsa belki bildirim yaparlar diye düşünüyorum aslında yapmaları lazımmış bu zor zamanda iyide olurmuş ,hemide benim yazımın doğru olduğunuda kendinizde teyit etmiş olursunuz telefonları :0258 518 11 22 buradan muhasebeciyi tuşlarsanız sizlerde bilgi alabilirsiniz
    ayrıca arsa içinde ne oldu ne durumda merak ediyorsanız 0212 290 74 90 yatırımcı ilişkilerinden Mustafa beyle görüşüp bilgi alınabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    SayınTHUNDERBOLT@ kapta açıklayacaklarını sormadım inanın ,aklıma gelmedi keşke gelseydide sorsaydım ,yalnız bilgiyi şirketten telefonla aldığım %100 doğrudur zaten doğru olmayan spekülatif yada insanları yanıltıcı yazı bu güne kadar hiç yazmadım ,algı oluşturmaya çalışanlarıda hiç sevmedim.
    ancak bir söz vardır ; ağlamayan çocuğa mama vermezler diye biriniz veya bir kaçınız şirkete telefon edip bunu KAP a bildirmeleri konusunda istekte bulunurlarsa belki bildirim yaparlar diye düşünüyorum aslında yapmaları lazımmış bu zor zamanda iyide olurmuş ,hemide benim yazımın doğru olduğunuda kendinizde teyit etmiş olursunuz telefonları :0258 518 11 22 buradan muhasebeciyi tuşlarsanız sizlerde bilgi alabilirsiniz
    ayrıca arsa içinde ne oldu ne durumda merak ediyorsanız 0212 290 74 90 yatırımcı ilişkilerinden Mustafa beyle görüşüp bilgi alınabilir.
    Ben yazınızdan şüphe duyduğum için değil
    Asıl açıklarlarsa daha çabuk hareketlenir anlamında söyledim
    Bir mail atalım yarın o zama

5.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Ben yazınızdan şüphe duyduğum için değil
    Asıl açıklarlarsa daha çabuk hareketlenir anlamında söyledim
    Bir mail atalım yarın o zama

Güveninize teşekkür ederim mail den daha ziyade telefon görüşmesi daha hızlı netice verir düşüncesindeyim eğer bilgi alan arkadaşımız olurda burada belirtirse iyi olur.

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Güveninize teşekkür ederim mail den daha ziyade telefon görüşmesi daha hızlı netice verir düşüncesindeyim eğer bilgi alan arkadaşımız olurda burada belirtirse iyi olur.
    Bende telefon ettim. 3 vardiya devam ettiğini söylediler. Kap i sordum. Böyle bir açıklamaya gerek yok dediler. Eğer 2 ya da 1 vardiyaya düşürürsek açıklama yaparız dediler.
    Bazı şirketlerin açıklama yaptığını söyledim. Buna gerek yok zaten çalışıyoruz dedi muhasebedeki beyefendi
    Arsayı sordum yatırımcı ilişkilerinin takip ettiğini ama şu an izinde pazartesi geleceğini söyledi

7. ahdim var acsel sana. Sirketin sitesinde uretim ile ilgili eski de olsa cok guzel bir rapor mevcut vakti olan okursa faydali bilgiler edinir.

Sayfa 308/798 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •