Sayfa 312/799 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. arkadas ne anlamazsiniz. anlamis degilim...grafik lazim tabiki ama su salgin krizinde grafik boş, boş aboş....niye dususun bir tepkusi su anda. kriz oncesi ve sonrasi biraz uzun olabilir. bu durumda hem sektor hem senet bazinda devamli acik fabrika , devamli uretim, urettikleri mallarin krizie sonrasina uygunlugu, urettigi mallarin kullanma miadinin sorunsuz olmasi, ihrac sorunu olmamasi, dovizin cikisindanda fayda saglamasi....bunun gibi seyler gerekiyor su anda bu kriz kirmizi ,mavi cizgiye bakma krizi degildir...rtap orneginde oldugu gibi..zor bir durum herkesin allah yardimcisi olsun..kimse hasatalanmasin bizde para kazanmayalim..hayirlisi olsun.

2. ağzındaki baklayı çıkar ne demek istiyorsan boş yapma kardeşim

sen git küreye bakta al yada yazı tura at gelip akıl verecek aklın varda ne işin var borsada forumlarda

bi bitmediniz gitti

3.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    arkadas ne anlamazsiniz. anlamis degilim...grafik lazim tabiki ama su salgin krizinde grafik boş, boş aboş....niye dususun bir tepkusi su anda. kriz oncesi ve sonrasi biraz uzun olabilir. bu durumda hem sektor hem senet bazinda devamli acik fabrika , devamli uretim, urettikleri mallarin krizie sonrasina uygunlugu, urettigi mallarin kullanma miadinin sorunsuz olmasi, ihrac sorunu olmamasi, dovizin cikisindanda fayda saglamasi....bunun gibi seyler gerekiyor su anda bu kriz kirmizi ,mavi cizgiye bakma krizi degildir...rtap orneginde oldugu gibi..zor bir durum herkesin allah yardimcisi olsun..kimse hasatalanmasin bizde para kazanmayalim..hayirlisi olsun.
    Yukarıdaki yazılarımda sizi kızdıracak ne var anlamış değilim
    Üstü kapalı yazdım. Açık yazayım
    1. Ben de bu kağıda sizin yazdığınız sebeplerden girdim ve beklentim var
    2.Inşallah Birşeyler olma ihtimali olduğu için grafik koydum
    3. Grafikler bana gore her şeyi açıklar
    4. Yatay kırmızı çizgi önemli dedim. Kırmızı çizginin altına gelirse bu bir tepki demektir. Tekrar aşağı doner.
    5. Kırmızı çizginin üstünde kaldığı sürece tepki değildir ve inşallah yavaş yavas çıkış ihtimali artar
    6. Aynı zamanda günlük grafikte de mor alçalan direnç var. Onun üstünde kaldığı sürece de sıkıntı yok demektir.
    7.Asıl demek istediğim trende dikkat edilmesi. Genelde coşku trendin üst çizgisinde olur. Burada mavi kanalın üst çizgisine tekrar gelirse dikkat edilmesi .Orada mal alanın bekleme ihtimalinin yüksek olduğu.
    8. Usd bazlı günlük grafik koydum.macd henüz sıfırı kesmemiş ama bu hafta kesme ihtimali yüksek ve keserse hareketli günler olur demek istedim.
    9. Dediginiz gibi Allahın izniyle tez günde bu virüs belasından kurtuluruz.
    10. Bir daha sizinle polemiğe girmeyeceğim.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

https://twitter.com/ALKATRAZKUSCUSU/...12576111468544

Teknik veya temel bilmeyenin borsa macerası.

lütfen izleyelim

Kimle tartıştığımız önemli
    Ormanda yaban eşeği ile tilki, otun rengi konusunda tartışıyorlar. Eşek otun renginin kırmızı, tilki ise yeşil olduğunu iddia ediyor.
    Tartışma büyüyor kavgaya dönüşüyor ve birbirini yaralıyorlar. Ormanda sükuneti bozdukları için aslan kralın huzuruna çıkarılıyorlar.
    Aslan kral her ikisini iyice dinledikten sonra eşeğe beraat, tilki'ye hapis cezası veriyor. Tilki haklı olarak itiraz edip, Aslan krala otun rengini soruyor. Aslan kral tereddütsüz yeşil diyor.
    Tilki, madem otun rengi yeşil ve ben haklıyım, eşeğin beraat etmesi ve bana ceza vermeniz haksızlık değil mi? diye serzenişte bulunuyor.
    Aslan kral tilkiye dönüp;" eşekle tartıştığın için seni suçlu buldum"diyor.

6.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    https://twitter.com/ALKATRAZKUSCUSU/...12576111468544

Teknik veya temel bilmeyenin borsa macerası.

lütfen izleyelim
    :)Hey gidi günler. Öğrencilik günlerim aklıma geldi. Öyle olan arkadaşlar da vardı.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7. Arkadaşlar 6 denemesi bugün geri tepti, yorumlarınız nedir bu konuda. Özellikle teknikçi arkadaşlar 😀
    Son düzenleme : gameover46; 13-04-2020 saat: 18:56. Sebep: İmla hatası

8.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 6 denemesi bugün geri tepti, yorumlarınız nedir bu konuda. Özellikle teknikçi arkadaşlar
    Acele yok yavas yavaş kırar diye düşünüyorum
    Indikatorlerde düzeliyor.
    Bu hafta 6 üstüne atar inşallah
    Sadece tahmindir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 312/799 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •