Sayfa 336/798 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Şu an 24.470 adet saat 13.51 itibarı ile.

Mi MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Çok değerli arkadaşlar

onlarca arkadaş olma isteği ve özelden bilgi almak isteyenler var arkadaş olma isteklerinize eyvallah ancak,birde buradan kağıt tavsiye etmemi isteyen arkadaşlar var hemde kısa vade için ,belli ki bu arkadaşlar beni uzun yıllardan beri çeşitli forumlarda görmüş ve anlayabilmişler o yüzden böyle isteklerde bulunmuş olmalılar ,güveninize ve inanmanıza çok çok teşekkür ederim.

arkadaşlar bir çok kereler bu forumlarda belirtmişimdir ,gerçek hayatta tanıdığım arkadaşlarım hariç kimseye sanal alemden asla tavsiyede bulunmam çünkü sizleri bire bir tanımıyorum ben kağıt önersem siz alıp zarar etseniz ben bunun ıstırabını asla taşıyabilecek vicdana sahip değilim.birde şu husus var ben hepinize cevap yazmaya kalkışsam inanın kendi portföyler imi yönetemem o yüzden beni anlayışla karşılamanızı istirham edeceğim.
    ancak size şunu söyleyebilirim ben falcı yada kahinde değilimki yarını sadece allah bilir 35 yıllık borsacıyım %100 denilen bazı durumların ne kadar %0 olduğuna o kadar şahit olmuşumdurki moda deyimle yazsam roman olur hemde 10 cilt en az

ancak benimde yıllar içinde takip ettiğim dürüst doğru bilgili ve vicdanlı olan insanlar var bu forumlarda ben onları forumlarda tarar bulurum nelere takılıyor hangi hisselerdeler oralardan yön bulmaya çalıştığım olmuştur ancak bunlarda bir elin parmaklarını geçmez
    son söz size tavsiyem araştırın okuyun sorun ,kırıcı olmayın iyi niyetli olun inanın bunun faydasını göreceksiniz , hiç bir yatırım uzmanını ve stratejist diye televizyonlarda konuşanlara asla takılmam kendi yolumu kendim bulmaya çalışırım bu forumlar onlardan daha iyi ,tartışma şansınız var kalın sağlıcakla

şimdi ben yarın buraya hangi türküyü koyacağımı düşünmeye uğraşayım biraz müsadenizle
    https://www.facebook.com/Karanfilmus...4356434039557/

3. Sayın DENİZ@

Benim kafamda başka bir türkü vardı ama senin gönderdiğin daha hoş hele şu birde söyleyebilseydi diye bir çocuk var mükemmel ,yağmasada gürlüyor kerata çok sevimli inşallah elinden tutan olurda çok güzel yerlere gelir. yarınki türkümüz o olsun sizede bu güzel paylaşımınız için çok,çok teşekkür ederim ,seyredilmesi dileğiyle herkese sevgi ve saygılarımla.

4. Borsa 1 mayis kapalı bu hafta son 2 iş günümüz kaldi tavan devam eder mi dostlar?

5.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın DENİZ@

Benim kafamda başka bir türkü vardı ama senin gönderdiğin daha hoş hele şu birde söyleyebilseydi diye bir çocuk var mükemmel ,yağmasada gürlüyor kerata çok sevimli inşallah elinden tutan olurda çok güzel yerlere gelir. yarınki türkümüz o olsun sizede bu güzel paylaşımınız için çok,çok teşekkür ederim ,seyredilmesi dileğiyle herkese sevgi ve saygılarımla.
    Sayın HORASANLI,
    Türküyü söyleyen çocuk gibi yatırım yaptığımız hissede çok genç (büyüme potansiyeli,piyasa değeri v.b.) ve geleceği parlak gibi görünüyor, herkes yatırımlarının karşılığını alması dileğiyle................

7. Teşekkürler

8. Merhaba arkadaşlar bugün itibarı ile aranıza katıldım,blanço da net kâr'ın 5,9.milyn'u yatırım faliyetlerinden gelirler kısmında görünüyor fakat bildiğim kadarı ile herhangi bir iştiraki yok, bu paranın kaynağı hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlermi.?

Sayfa 336/798 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •