Sayfa 351/798 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Sn. Yarımada bilgi sahibi bir yatırımcıdır. Eskiden bilirim. Tek yanlışı 3 tavan öncesinde bu hisseye pahalı demişti. Ama hissenin şu işlem fiyatı kısa vadede tartışılabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Sn. Yarımada bilgi sahibi bir yatırımcıdır. Eskiden bilirim. Tek yanlışı 3 tavan öncesinde bu hisseye pahalı demişti. Ama hissenin şu işlem fiyatı kısa vadede tartışılabilir.
    Sayın izci ben kısa vade için bir yorum yapmam. Pahalı dediğim hisse gitmeyecek diye birşey yok. Petun da pahalıydı 3-4 tavan yaptı. Şu andaki konjoktür farklı.

Ben temel analize göre ve uzun vadeli yatırım yapıyorum. O yüzden pahalı diyorum. Bunu derken de rakamları söylüyorum. Yoksa şirket güzel.

3.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Sayın Anatolien firma kapa açıklama gönderdi ne demek istediğinizi anlayamadım. Adamlar full tam kapasite çalışıyoruz diye duyurdular. Afrika’dan alsalar ne olur? Zaten %75 ihracat yapıyor. Döviz girdi döviz çıktı. Ne zararı var firmaya. bir bildiğiniz varsa paylaşın lütfen. Hepimiz aynı gemideyiz. YTD

sen arkadaşlardan iyi mi bileceksin bak TÜPRAŞ petkim kendi kuyularından çıkardığı petrolü işleyip satıyor, thy kendi ürettiği uçaklarlala yolcu taşıyor bankalar kendi bastıkları paralarla millete kredi verip kar ediyor

para insanı vezirde eder rezilde

4.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Sayın izci tüm yan kağıtlar hepsi balon farkındayız. Ben de sizi biliyorum silver dan. Umarım oradan kazanmışınızdır. Bilançoyu görelim o zaman hesap kitap yaparız. Şu an benim gördüğüm gelecek satın alınıyor kağıtta. Bizde çok şükür uyandık ve geleceği satın aldık.

5.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Sayın Anatolien firma kapa açıklama gönderdi ne demek istediğinizi anlayamadım. Adamlar full tam kapasite çalışıyoruz diye duyurdular. Afrika’dan alsalar ne olur? Zaten %75 ihracat yapıyor. Döviz girdi döviz çıktı. Ne zararı var firmaya. bir bildiğiniz varsa paylaşın lütfen. Hepimiz aynı gemideyiz. YTD
    Sayın gameover46@ kroktuğum başıma geldi

Sayın Anatolienin yazısını olumsuz algılayıp tavır konulacağı aklımdan geçti ,çünkü kağıdı öven bir yazı değildi,

şimdi buraya dikkatinizi çekmek isterim sayın Anatolien bu forumlarda yazan benim tanıdığım en objektif ve en bilinçli yatırımcıdır ben 35 yıllık borsacıyım halen çoğu zaman özelden ondan bilgi alırım onun burada yazması çok ama çok büyük şanstır ,çok bilgilere hakimdir , şimdi benim kağıttan ayrıldığımı düşünebilrsiniz böyle yazdığım için asla ayrılmadım uzun vadeciyim ancakkkkkkkk dediğim gibi Anatolen bir şey yazıyorsa asla art niyet yoktur yatırımcı dostudur ,bir çok kimsenin göremediklerini görebilendir ,ondan soru sorarak yararlanabirisiniz düzeyli yazışırsak ondan çok şeyler öğreniriz eğer darıltmazda burada yazmasına taş atmazsanız iyi olur hepimizin yararına olur ,

6. Sayın Anatolien,
    Öte yandan,Denizli Acıpayam’da, 153.770 m2 sanayi alanı üzerinde kurulu, 8.843 m2 kapalı alanda selüloz
    üretimi yapan ve halka açık olarak faaliyet gösteren Acıselsan’ın kapasitesi 2019 yılı sonu
    itibariyle 12.000 tona ulaşmıştır (2012: 4.000 ton). %75-80 bandında ihracat oranını yakalayan
    Acıselsan, 2019 yılında 43mnTL net satış hasılatı (+34.3 y/y), 5mnTL FAVÖK (+32.5 y/y) ve
    9mnTL net kar (+13.3 y/y) açıklamıştır. Şirket yönetimi 2020 yılında’da Acıselsan tarafında
    Covid-19 etkisine rağmen büyüme öngörüyor.

Oyak Yatırımın raporundan bir bölüm.
    Bakınız selüloz üretimi diyor. Okuyun isterseniz.

7. mal cikan gelip pahali der. tutan adam toplar..arkadas topigi kalabalik olmayan kagitlar avantaj teskil eder. insanlarin kafasini karistirmayalim.. kimseye vermeyin gazi, kim ne yazarsa kendi yazsin.. insanlar bu formlardaki yazanlara gore al sat yapmasin, batmaktan baska careleri kalmaz..

8. Sayın anatolien in yazısı bence de çok düzgün ve güzel bir yazı.

Forumlarda hisse ile ilgili en ufak bir olumsuz yazıda hemen saldırı başlar. Bu maalesef böyle.

Sayfa 351/798 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •