Sayfa 382/799 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    sayin izci, bana pek saglikli gelmiyor bu durum. elimdekileri verme tarafina gecebilirim. hayirlisi neyse o olsun.
    7.XX lerden satmak yazık olur bence...

2.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    sayin izci, bana pek saglikli gelmiyor bu durum. elimdekileri verme tarafina gecebilirim. hayirlisi neyse o olsun.
    size göre flu olan çok daha gitme ihtimali olan hisseler varmış bu hissede bir şey kalmamış herşey bitmiş madem size o hisselerde başarılar dileriz ne güzel işte ağzınızdaki baklayı çıkarmışsınız giderken de hala kötülemeye çalışmayın hisseyi, şükür ki forumlarda artık kimin ne niyetle yazdığını görecek anlayacak kadar tecrübeliyiz

3. ank, kagidi kotuleyen yok. sen ne anlamak istiyorsan onu anla serbastsin..benim al veya vermem ihtimaldir..kesin bisey yok..burasi borsa herzaman ucu aciktir..

4.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    hayirdir antiseptik kagidi yeterince toplayamadinizmi. arkadas ne guzel yazmis iste, kar tahminini rakam olarak yazsin ki, armut biş ağzima düş olsun..ve işin suyunu çikarın...ayni ve benzeri olaylar gozalti da olsa egeli co tarim girisim sirketi, selcuk guda ve bir cok formda yasadim....yazmisiz orya bu tarim girisim sirketi viuse uygun tabelasi bile cok para eder, ortak olan cok olur. adam gelmis konkordoto, mahkeme yazilarini gosteriyorki kimse sebeplenmesin...selcuk gida adam bedelli aciklamis ,kagit dipte viruse uygun kagit ve spk bedelliyi onaylasa ,zaten gozaltindan cikmasi onayi demek, gozaltindan cikmasi ikili rajamlar demek.. sayin horasanlinin dusuncelerine sonuna kadar katiliyorum , egen 10 yil once benimde tespitlerim arasinda idi..yillarca devlete ceza almisti onu odedi, yilda 1 trilyon kar ediyordu simdi 400 trilyona yakin kar yapiyor acsele gore arsasi bile eksik...ege eni 14 lerden jasfedip almistim, yakinimdaki zirzioplar hisseden fazla yararlanmami bir sekilde engellemislerdi...aslinda borsa bu bedenden dolayi borsada kazancin , yaninda kimseyi bulundurmamaktan gectigi anlasilmusti..maalesf bu grrcek, adam salliyor geliyor vuruyor kamayı gidiyor..
    Hayırdır meho kağıdı yeterince toplayamadın mı ?

ayni ve benzeri olaylar gozalti da olsa egeli co tarim girisim sirketi, selcuk guda ve bir cok formda yasadim....yazmisiz orya bu tarim girisim sirketi viuse uygun tabelasi bile cok para eder beğenmiyorsan beğendiğin şirketlere yatırım yap...

5. hadı benzerlerın abılerın cok cıktı sende az yuzguldur

6. Hayırlı günler arkadaşlar hissede son durum

7. Kademeler son durum

8. Kim ne derse desin bildiğin yoldan şaşma YTD

Sayfa 382/799 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz