Sayfa 393/798 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Teşekkürler

2. Bilançodan haber yok hala. Sağlam bir ilk çeyrek gelse bir de.. neler olur kim bilir :)

3. Arkadaşlar iyi akşamlar. Yarın çok önemli bir gün kağıdımız açısından. Bugüne kadar yaptığı tavanların hiç birinde bugünkü kadar alıcılı kapatmamıştık. Toplamda 229 bin lot alıcı ile kapadık. Ayrıca en erken tavanı bugün gördük. Yarına ilk çift hane kapanışı yapabilecekmiyiz çok önemli ve üzerine de güzel bir bilanço gelirse deymeğin keyfimize 😀 Kesinlikle YTD

4.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar iyi akşamlar. Yarın çok önemli bir gün kağıdımız açısından. Bugüne kadar yaptığı tavanların hiç birinde bugünkü kadar alıcılı kapatmamıştık. Toplamda 229 bin lot alıcı ile kapadık. Ayrıca en erken tavanı bugün gördük. Yarına ilk çift hane kapanışı yapabilecekmiyiz çok önemli ve üzerine de güzel bir bilanço gelirse deymeğin keyfimize �� Kesinlikle YTD
    insan hisse tavan giderken sıkılır mı strese girer mi giriliyormuş

bir borsa izleme zevkimiz vardı onuda yitiriyoruz 2 saatte kalmadan akşama kadar vakit geçmiyor

ben kasım ayını bekliyordum bu kız erkenden yol aldı

10 rakamı benim için çok daha önemli sen anlamışsındır ne demek istediğimi

5.  Alıntı Originally Posted by ank_gfb_06 Yazıyı Oku
    insan hisse tavan giderken sıkılır mı strese girer mi giriliyormuş

bir borsa izleme zevkimiz vardı onuda yitiriyoruz 2 saatte kalmadan akşama kadar vakit geçmiyor

ben kasım ayını bekliyordum bu kız erkenden yol aldı

10 rakamı benim için çok daha önemli sen anlamışsındır ne demek istediğimi
    Aynen dostum eğer başarabilirse ve en az 2 gün çift hanelerde kalkabilirsek kalıcılık sağlarız. Ben stres yapmıyorum açıkçası yeterki af edersin ********in teki kötü niyetle tahtayı bozmasın. Yoksa hakkettiği değerlere bizim gözümüzde elbet bir gün gelecektir. Kesinlikle YTD

Hak ettiği değer nedir

7.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Hak ettiği değer nedir
    Onu patron biliyor. Biz sadece piyasaya göre yada kendimize göre yada diğer uçuk kaçık hisselere göre ucuz gibi düşünerek girdim şahsım adıma. Bol kazançlar YTD

8. Tavsiye

Arkadaslar merhaba, kusura bakmassaniz sizden amatorler icin bir tavsiye rica edicem. Ataonline dan hesap actim. Komisyonlari cok fazla, tavsiye edebileceginiz bir araci varmi?

Sayfa 393/798 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •