Sayfa 396/798 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Arkadaşlar burası bir forum ve hisse fiyatı hakkında illa olumlu yorumlar olacak diye bişey yok. Mesela bende şirketi beğendiğimi ama pahalı bulduğumu söyledim. Karşı görüşü olan varsa hayır şu nedenden dolayı yanlış düşünüyorsun der. Yok sen sattın öyle konuşuyorsun yok beğenmiyorsan satarsın gibi laflar söylenirse bu sefer olumsuz düşünenler de karşı saldırıya geçer ve tatsız bir durum olur.

Ben şundan şundan dolayı pahalı buluyorum derim ucuz bulan da ona göre nedenini söyler. Bu kadar basit.Burası kimsenin tapulu malı değil.

Syf 276 277 282.

3.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Arkadaşlar burası bir forum ve hisse fiyatı hakkında illa olumlu yorumlar olacak diye bişey yok. Mesela bende şirketi beğendiğimi ama pahalı bulduğumu söyledim. Karşı görüşü olan varsa hayır şu nedenden dolayı yanlış düşünüyorsun der. Yok sen sattın öyle konuşuyorsun yok beğenmiyorsan satarsın gibi laflar söylenirse bu sefer olumsuz düşünenler de karşı saldırıya geçer ve tatsız bir durum olur.

Ben şundan şundan dolayı pahalı buluyorum derim ucuz bulan da ona göre nedenini söyler. Bu kadar basit.Burası kimsenin tapulu malı değil.
    pahalı bulabilir o onun fikri ama başkasını sorgulayamaz

kimin ne niyetle yazdığını biliyoruz merak etme o kapasite o tecrübede var şükür

ben olumsuzluk için şirketi kötülemek için forum kurulduğunu sanmıyorum

adam pahalı bulmuş köpük demiş farzedelim elinde vardı sattı ne diye dile getirir sattığını hiç düşündün mü

sen ben malmıyızda yazıyor onu biz bilmiyormuyuz köpüğü filan

kimse algı yapmasın heleki eline göre yorum yapmasın

madem iyi niyetle yazıyor o zaman forumdaki tüm kağıtları dolaşıp iyi niyetini gösteren yazılar yazsın

4. Herkes her şirketi beğenmek zorunda değil. Hiçbir veri olmadan olumsuz yazmaya bende karşıyım ama tersi de var. Forumda tüm topiclerde yazılan olumlu veya olumsuz yazıların %90'ı maalesef hiçbir veriye dayanmıyor. Mesela ben elimdeki hisseye biri gelip olumsuz yazsa daha mutlu olurum. Acaba kaçırdığım bir nokta var mı diye?

Neyse bu tartışma uzamasın. Sonuçta yazılanları herkes kendi içinde muhasebe edip karar verir.

5. Tavan ara sıra bozuluyor.

6.  Alıntı Originally Posted by yavuz15 Yazıyı Oku
    Tavan ara sıra bozuluyor.
    pahalı diyen köpük diyen bana bu kadar yeter diyen satıyor

ne güzel bir şey işte normali budur arz talep meselesi

ama o satanların gelipte ben sattım pahalı burası derse o başka bir konuya giriyor itiraz ettiğim konu bu

satanlarada afiyetle yemesi nasip olsun hayrını görsünler güle güle harcasınlar

forumculuk budur benim beklentim var ben bekliyorum

arz talep meselesi herşey satana itirazımız yok nasıl aşağıdan destek attıysak burdan da destek atarız kişiye göre değişir ucuz pahalı olması

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Biraz araştıralım bakalım Ekiz ile Acsel arasında bir korealasyon var mı ya da olabilir mi?

http://share.matriksdata.com/share.a...05131152507792

http://share.matriksdata.com/share.a...05131153127792

biri yıllık yüzde 219 gitmiş:)biri yüzde 7093:)
    coronavirüsün olumlu etkilediği sektörün başında kimya deterjan geldiği için ister istemez yansımış!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. Kademe son durum

Sayfa 396/798 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •