Sayfa 4/798 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. kap açıklamasını açık tekrar okudum, Yetki artık Büyük şehr İmar ve şehircilik dairesi başkanlığınca verilecek bir karara bağlı ki;Büyükşehir burayı sanyii alnına çevirebilir diyorlar. Başvurularına olumsuz bir cevap almış değiller. Mevcut durumu değiştirme yetkisi var Büyükşehir' in .. Büyükşehir ve hükümetin Verusa grubuna bakışı nasıldır. Burdan bir anlam çıkartılabilir. Yorum yapmıyorum Kişilere bırakıyorum YTD

2.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    ilgili sayfa daki lejyant a tikla sari ve kahverengi olan kentsel yerleşim ve gelişim alanı demekmiş... Acsel bolgesi acipayam yazisinin hemen altinda Oren koyu de Acsel le ayni tarafta

Sent from my SM-N920C using hisse.net mobile app
    Yanlış bilgi vermek istemem özür dilerim. Mağduriyet olmasın harita da acsel in olduğu bölgede yerleşim yeri yok .. Hatta acsel mor renkle yeri belli harita da ,, yerleşim yeri olmasından ziyade yaptığı sanayi alanına olumlu yanıt alması daha kuvvetle muhtemel düzeltir özür dilerim. Verdiğim çevre bakanlığına ait N22 parselini tıkladığımızda durum rahat görülüyor.. Akalan oğuz tarafından acıpayam a doğru ilerliyoruz. Mor ve açık morla gösterilen yerler Acsel in depo ve üretim sahası o tarafta yerleşim yeri olarak düşünülmemiş.Şahsım kırmızı çizgiyi yol gibi okumuşum önce , yol beyaz olan çizgi ve alt tarafında yerleşime ayrılan bir yer yok

3. Yani yaptıkları sanayii alanına olumlu cevap almaları kuvvetle muhtemel Buyuksehirden son durum bu

4. Bu arsa olayi sanayi arazisi olarak degistirildiginde kismetse kagidin 1 lotunun degeri kac tl olur yaklasik bir deger soyleyebilen yazabilir mi

Sent from my SM-N9005 using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by lorib47 Yazıyı Oku
    Bu arsa olayi sanayi arazisi olarak degistirildiginde kismetse kagidin 1 lotunun degeri kac tl olur yaklasik bir deger soyleyebilen yazabilir mi

Kaptırmamak laxim lotlari habet düştüğü an yetişemezsin. Buyuksehir de burokrasi daha kolay aşılır. Hikaye sonuna gelmiş

6. Hayirlisi ortak

7. sanayi imari olarak onaylanirsa ne degisir sonuclari nasıl etki eder hisseye

8.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Yanisi acipayamda ki daire ve apart seviyeleri kiralar Denizli ye yakın en büyük ilçesi en cok köyü olan ilçe Şehir merkezi nufusu gittikçe artiyor

Denizli'ye, Acıpayam'a ve imar konularına pek vakıf değilim.
    Şimdi bizim fabrikanın arazi ne olarak planlanıyor,net bir bilgi edinebildiyseniz eğer paylaşırsanız sevinirim.

Sayfa 4/798 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •