Sayfa 429/798 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bu net lot. Alım-satım farkı. Aldığınız aracı kurumda muhtemelen satış da olduğu için dediğiniz gibi bir durum olmaz.
    teşekkürler sayın yarımada@ dediğiniz olabilir ,çünkü bir kısmını aktiften aldım bir kısmınıda pasife yazdım belki ondan olabilir ama her halükarda 5000 lotumuz eksik gözüküyor portföyümüze göre

2.  Alıntı Originally Posted by yavuz15 Yazıyı Oku
    Sayın Horasanlı, hisse pahalı değil rahatlıkla alınabilir, hatta yüklücede alınabilir diyorsunuz...

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın yavuz15@ ben öyle bir şey demiyorum sadece eksiğimizden dolayı bilgi edinmek istedim ,bu işler vebal işleri tanımadığım insanlarla bu konuya girmem bile ,yalnız dediğim doğrudur yani gerçek hayatta tanıdığım bir arkadaşıma aldırdım ,hatta hesap şifresini verdi işlemini ben yaptım yıllar önce 28 liraya aldırdığım kağıtlarını 559 liraya satıp acsel aldım bu arkadaşıma ,bu benim öngörümdü ,arkadaşta ne dediysem onu yaptı karar bizim kar zararda bizim olacak hakkımızda hayırlısı olsun allah utandırmasın

3.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Satanlar. Hizli resim sitesi çalışmıyor. Linke tıklayınız.
    teşekkürler ancak 5000 lot halen yok halkbank hesabından almıştık 22000 lot bakıyorumda halk bank alış bölümünde o kadar lot yok

4. Sayın izci ay başından bu yana alanların maliyet bilgileri de yazıyor. Bu fiyatlar dan alanlara neden şaşırdığınızı hala anlayamadım açıkçası😀 Deniz 500 bin almış nerdeyse net alış. Şimdi ilgili yatırımcı neden alır sence

5. İlk gönderdiğim alanlar linkine tıklayınız 17 bin net alış var Halk

6.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Dostum, 11.xx liralardan aldırdın he mi...
    siz pahalı bulmuştunuz daha önceki yazılarınızdan birinde sayın izci ,bende uygun gördüm aldırdım hepimizi aynı görüşte olamayız tabi yalnız 11 liradan almadım ortalama 10,93 gibi çünkü çeşitli kademelerden aldım 11 ile 10,86 arası ,aldırdığım arkadaş zaten daha önceki aldırdığım bir kağıttan sabırla bekleyip mükemmel bir kar yapmıştı,bundada uzun vadeli olacağını söyleyince ,ne yalan söyleyeyim kağıdın bu gününe değilde geleceğine yatırım yaptım,daha önceki kağıtta 10 yıl beklemişti bu arkadaş borsanın B sinide bilmez ama istikrarlı bir yatırımcıdır bilmediğinden, bundada kazansın isterim ,önerdik inandı aldı allah utandırmasın hiç birimizi

kendim çok daha önceden 4 liradan girmiştim bu arkadaşım bir bir buçuk ay önce eniştesinin bir miktar parası olduğunu söyledi ne alalım demişti o zaman ona da 5,50 civarından aldırmıştım epey bu arkadaş o zaman almak istemedi kısmet bu güneymiş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,068
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Suriye'de, Libya'da "Ne işiniz var" diyorlar. Buralarda ne işimiz olduğunu çok çok yakında göreceksiniz."
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    siz pahalı bulmuştunuz daha önceki yazılarınızdan birinde sayın izci ,bende uygun gördüm aldırdım hepimizi aynı görüşte olamayız tabi yalnız 11 liradan almadım ortalama 10,93 gibi çünkü çeşitli kademelerden aldım 11 ile 10,86 arası ,aldırdığım arkadaş zaten daha önceki aldırdığım bir kağıttan sabırla bekleyip mükemmel bir kar yapmıştı,bundada uzun vadeli olacağını söyleyince ,ne yalan söyleyeyim kağıdın bu gününe değilde geleceğine yatırım yaptım,daha önceki kağıtta 10 yıl beklemişti bu arkadaş borsanın b sinide bilmez ama istikrarlı bir yatırımcıdır bilmediğinden bundada kazansın isterim ,önerdik inandı aldı allah utandırmasın hiç birimizi
    Çok dürüst bir cevap verdiniz. Hayırlı olur inşaallah.

Sayfa 429/798 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •