Sayfa 430/798 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    teşekkürler sayın yarımada@ dediğiniz olabilir ,çünkü bir kısmını aktiften aldım bir kısmınıda pasife yazdım belki ondan olabilir ama her halükarda 5000 lotumuz eksik gözüküyor portföyümüze göre
    Mesela Halk Yatırım bugün 30 bin alış 13 bin satış yapmıştır. Net 17 bin alım gözükür. Sizin 22 bin alışınız 30 binin içinde.

2. [QUOTE=yarımada;4470428]Mesela Halk Yatırım bugün 30 bin alış 13 bin satış yapmıştır. Net 17 bin alım gözükür. Sizin 22 bin alışınız 30 binin içinde.[/QUOT

Şimdi oldu taş yerine oturdu sayın yarımada @ teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Sn. Yarımada ya, Bir soru da ben sormak istiyorum, izin verirse...

-Sorum Şu; - Dostum Şu Avatar resmini bulmak için çok uğraştın mı...Ne bileyim, her an üzerimize çökecek mişsin gibi his uyandırıyor bende...Sana karşı gelmeyelim diye yaptın öyle de mi dostum...:kahkah:

4. Anladığım kadarıyla egeen satıp acsel almışsınız.hayırlı olsun.bencede akıllı bir iş yaptınız.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by kimyacıbülent Yazıyı Oku
    Anladığım kadarıyla egeen satıp acsel almışsınız.hayırlı olsun.bencede akıllı bir iş yaptınız.ytd.
    evet sayın kimyacıbülent@ teşhisiniz doğru ,kağıdın geleceğine inandık öyle pozisyon aldık,iyi bir bilanço gelirse buralardan alamayacağımızı düşündük,hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim pantolon ıslanmadan balık tutulmuyor ,biz bu riski göze aldık vade uzun olunca sıkıntı olmaz diye düşündüm dedimya hayırlısı olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    evet sayın kimyacıbülent@ teşhisiniz doğru ,kağıdın geleceğine inandık öyle pozisyon aldık,iyi bir bilanço gelirse buralardan alamayacağımızı düşündük,hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim pantolon ıslanmadan balık tutulmuyor ,biz bu riski göze aldık vade uzun olunca sıkıntı olmaz diye düşündüm dedimya hayırlısı olsun
    Sayın HORASANLI bu haberle bir ilgisi var mı merakımdan soruyorum:)Cumhurbaşkanı dedi akşam açılışta!
    Suriye'de, Libya'da "Ne işiniz var" diyorlar. Buralarda ne işimiz olduğunu çok çok yakında göreceksiniz.

Acaba bununla mı ilgili???25 Mayıs’ta yayımlanmış bu haber ardından 27 Mayıs’ta da yani bugün ne işimiz var haberi!
    https://www.savunmasanayi.org/libya-...igi-yurutecek/
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by kimyacıbülent Yazıyı Oku
    Anladığım kadarıyla egeen satıp acsel almışsınız.hayırlı olsun.bencede akıllı bir iş yaptınız.ytd.

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku

Sayın Horasanlı size saygım sonsuz lakin izin verirseniz düz mantıkla bir öngörümü paylaşacağım. Takribi 400 lot egeen satıp 22 bin lot acsel alındı bugün neredeyse 240 bin lira değerinde.

Egeen önümüzdeki 3 yıl içinde 500 seviyesinde sabit kalsa bile alacağı min. % 2000 ( belki % 3000 belki % 4000 hatta neden daha üstünde bile olmasın ) kararla 1.000 liraya gider bölününce de eski fiyatla 2.000 lirayı görür. Yani 4 kat kazanç verir. Oysa şimdi alınan acsel 11 liradayken 3 sene sonunda 44 liraya çıkacak beklentisi oluşturur.

Gerçekten zor karar. Çok zor karar. Bol kazançlar diliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Sayın HORASANLI bu haberle bir ilgisi var mı merakımdan soruyorum:)Cumhurbaşkanı dedi akşam açılışta!
    Suriye'de, Libya'da "Ne işiniz var" diyorlar. Buralarda ne işimiz olduğunu çok çok yakında göreceksiniz.

Acaba bununla mı ilgili???25 Mayıs’ta yayımlanmış bu haber ardından 27 Mayıs’ta da yani bugün ne işimiz var haberi!
    https://www.savunmasanayi.org/libya-...igi-yurutecek/
    Sayın Filozof@şimdi anlatacağımmm girdiğimiz kağıdı övmek gibi olacak buda benim pek tarzım değil ,ancak şunu söylemeden geçmiyeyim bir değil bir çok beklentisi var kağıdın,bahsettiğiniz haber sadece birisi ,birde bunu Libya olmadan bile düşünebilirsiniz biz dünyanın coğrafi üstünlüğü olan çok merkez bir yerdeyiz yani dünyada petrolün çıkarıldığı bölgelerin tamda dibindeyiz ,şimdi burada yazmak belki ülke çıkarlarımız açısından doğru olmaz ama bazı şeyler değişecek mesela Suriye ve Libya artık eski konumlarında olmayacak işler bizim lehimize gelişmelere gebe,
    cumhurbaşkanı olsada olmasada devletimizin çıkarları bu doğrultuda yürüyecek başka yolumuz yok ya olacağız yada olduracağız
    Akdeniz Türkiyesiz asla olmaz geride kalırsak boğuluruz Akdenizde mutlaka yüzeceğiz yüzmeliyiz ,neyse fazla politikaya girmeden hisseye dönersek benim hisse yatırım tarzım sahipleri güvenli olmalı temettü vermeli, düzenli karını ve kapasitesini artırmalı ,sürpriz beklentileri olmalı eee bunlar acselde var şimdi ne yapayım durup beklemenin alemi yok diye düşündüm o yüzen girdim.

Sayfa 430/798 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •