Sayfa 433/798 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Drogo-89 Yazıyı Oku
    Bilançoyu son güne kadar gondermeyerek bir beklentiyi devam ettirmek istiyorlar gibi.Gecmis yıllarda son gün beklenmemis hiç aksine Nisan sonunda gonderilmis.İlk çeyrek pek parlak gelmeyebilir.Bu sayede küçük yatirimciyi beklenti bosmus algısı ile dökmek isteyebilirler.ilk çeyrek bilancolarda denetim zorunlu değil bildigim kadariyla 6 aylık bilancolarda zorunlu.Sahsen 6 ayı görmeden satmayi düşünmem.YTD.
    Doğru söze ne denir ,lavaşla döner ne güzel yenir .

2. Benim tarzım önceden alıp yatmaktır. Benim maliyetin üç katından alan insanları görünce özel olarak tebrik etmek istedim. Tebrikler çok cesursunuz.

3.  Alıntı Originally Posted by mydeli Yazıyı Oku
    Benim tarzım önceden alıp yatmaktır. Benim maliyetin üç katından alan insanları görünce özel olarak tebrik etmek istedim. Tebrikler çok cesursunuz.
    Maliyetim 5,5 civarında uzun süredir takip ediyorum.Uzun vade düşünüyorum.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar şurdan aldım şurdan sattım maliyetim şu yazmayalım lütfem, tahta zaten istim üzerinde ... Kesinlikle YTD

5. tahminim bilanço son gün olan 1 Haziran 2020 pazartesi günü gelecek,geç olsun güç olmasın vede hayırlı olsun

6. Valla tahtacı helal olsun sana milleti dibine kadar kusturdun. Bizden de bekliyorsan daha çok beklersin, biz onları tedavülden kaldırdık. Kesinlikle YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    tahminim bilanço son gün olan 1 Haziran 2020 pazartesi günü gelecek,geç olsun güç olmasın vede hayırlı olsun
    Bu akşam Bilanço gelmeyecekse eğer, Geçici vergi'yi (2020 Yılı 1'nci Dönem Geçici Vergi Beyannamesi Ekinde Vergi Dairesine Verilen Gelir Tablosu) birazdan veya akşama Kap'a göndermeleri gerekiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Bu akşam Bilanço gelmeyecekse eğer, Geçici vergi'yi (2020 Yılı 1'nci Dönem Geçici Vergi Beyannamesi Ekinde Vergi Dairesine Verilen Gelir Tablosu) birazdan veya akşama Kap'a göndermeleri gerekiyor.
    olması gereken o ,olabilir

Sayfa 433/798 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •