Sayfa 434/799 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Sonuç itibariyle; Bu akşam açıklanan Kar rakamının ne kadar olduğunu hep birlikte göreceğiz inşaallah...

2.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Sonuç itibariyle; Bu akşam açıklanan Kar rakamının ne kadar olduğunu hep birlikte göreceğiz inşaallah...
    önemli olan bilançonun iyi okunabilmesi özellikle faaliyet raporunun okunması ,bu konuda uzman olan en dipteki köşedeki bilgileri bulup çıkaran sayın Anatolien den yorumlarını bekleriz

3. bu arada vertu ve verus hisselerinde de bir kıpırdanma var ,hayırdır inşallah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    önemli olan bilançonun iyi okunabilmesi özellikle faaliyet raporunun okunması ,bu konuda uzman olan en dipteki köşedeki bilgileri bulup çıkaran sayın Anatolien den yorumlarını bekleriz
    Bugün Faaliyet raporu gelmez dostum. Bilanço okuması sınırlı da olsa olacaktır...

5.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Bugün Faaliyet raporu gelmez dostum. Bilanço okuması sınırlı da olsa olacaktır...
    bilanço yayınlanmadan faaliyet raporu zaten gelmez sayın izci ,ikisi peş peşe yayınlanır bildiğim kadarıyla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    bilanço yayınlanmadan faaliyet raporu zaten gelmez sayın izci ,ikisi peş peşe yayınlanır bildiğim kadarıyla
    Geçici vergi ekinde gelecek olan Gelir tablosundan bahsediyorum. O bize sınırlı da olsa Bilançonun rengini söyleyecektir...

7.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şurdan aldım şurdan sattım maliyetim şu yazmayalım lütfem, tahta zaten istim üzerinde ... Kesinlikle YTD
    Çok sık yazan biri değilim.Siz değerli arkadaşları takip ediyor ve sizlere saygı duyuyorum.Bilmeden bir kusurumuz olduysa kusura bakmayın.Arkadaş öyle yazınca biraz alınganlık gösterdim.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ata31 Yazıyı Oku
    Çok sık yazan biri değilim.Siz değerli arkadaşları takip ediyor ve sizlere saygı duyuyorum.Bilmeden bir kusurumuz olduysa kusura bakmayın.Arkadaş öyle yazınca biraz alınganlık gösterdim.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tahtacıyı kıllandırmamak lazım, bol kazançlar

Sayfa 434/799 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •