Sayfa 438/798 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,069
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    sayın nilkiz@ pek okur yazarlığım yoktur say ,sizin görüşlerinizede saygı duyarım ancak alaycı çok bilmiş üslubunuz hoş değil ,birde size şunu söyleyeyim ben 11 yıl önce ege endüstriyi 4 liradan aldığımda bu kağıt 50 liraya gidecek diye yazmıştım bana etmedikleri küfür ve hakaret kalmamıştı ,yani fazla bir öngörüm ve bilgim yok sayılır ,sizi hayal kırıklığına uğratmış olmalıyım bağışlarsınız umarım .
    @HORASANLI dostum senin değerin başımın üstünde emeğin ve desteğin için çok sağ olasın!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Gecencyila gore artis guzel ancak ozsermaye karliligini biraz daha arttirsalar iyi olacak gibi . Bir de bayagi stok yapmislar gecen doneme gore .net kari o da azaltmis olabilir. İkimci ceyrekte o stoklar satilsa karda bayagi artis olacaktir diye dusunuyorum. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by ebe Yazıyı Oku
    Gecencyila gore artis guzel ancak ozsermaye karliligini biraz daha arttirsalar iyi olacak gibi . Bir de bayagi stok yapmislar gecen doneme gore .net kari o da azaltmis olabilir. İkimci ceyrekte o stoklar satilsa karda bayagi artis olacaktir diye dusunuyorum. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.
    Döviz artışından gelmiş kar dostum. Kambiyo geliri...

4.  Alıntı Originally Posted by ebe Yazıyı Oku
    Gecencyila gore artis guzel ancak ozsermaye karliligini biraz daha arttirsalar iyi olacak gibi . Bir de bayagi stok yapmislar gecen doneme gore .net kari o da azaltmis olabilir. İkimci ceyrekte o stoklar satilsa karda bayagi artis olacaktir diye dusunuyorum. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.
    Tam tersine stoktaki artışı satışların maliyetinden düştüğü için brüt kar geçen döneme göre yükselmiş. Sayın anatolien in bahsettiği brüt kar artışı bu yüzden.

Ben bilançonun normal geldiğini düşünüyorum. Sadece ciro artışı biraz güdük kalmış.

5. atalarımız ne demiş it ürür kervan yürür

gayet güzel bilanço ve devamı katlanarak gelecek

benim tahmin rakamın geride var zaten 1300-1400 arası demiştim mevsimlellikten böyle geliyor

şu bıdı bıdı yapanlar yarın satış yapabilir sat tuşu elinin altında nasılsa

hissede gerçek yatırımcı kalmış olur bu sayede

borsa biliyom diyede sayfada ahkam kesmesinler bildikleri borsa bu kağıda işlemez

6. Tecnik pac hic satamamis 2019 da 8 - 9 milyon cirosu vardi satislarda sahsen bu satisi bekledim bilancoda , 2018 de yatirimi tamamlayip 2019 da 8 milyon gecen sene katkisi vardi bilancoya simdi hic yok , korana dolayisi ile ya yurt disina gonderemedi yada coranadan dolay sondajlar dunyada ara verildi malum durumlardan dolayi , yatirim tavsiyesi deildir....
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    İşte sadece bu yönüyle egeene benzetelim şirketi onlar da copy past işinde ustalar:)Açıklamalarınız için ve aydınlatıcı bilgileriniz için çok teşekkür ederim a
    Sayın Anatolien @ verdiğiniz bilgi ve emek için teşekkür ederim ,siz benim için pusula gibisiniz anlatımınızdan olumlu izlenim edindim ,çünkü sizin kolay kolay bilanço beğenmediğinizi bilirim çok ,çok sağ olun

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    @HORASANLI dostum senin değerin başımın üstünde emeğin ve desteğin için çok sağ olasın!
    Sayın Filozof @ bilançolar gelir ,geçer önemli olan dostluktur ve seviyeyi düşürmemek ,yarınlarda yüz yüze bakabilmek çok güzel bir şey,sizde sağ olun

Sayfa 438/798 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •