Sayfa 440/799 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Allah rahmet etsin geçenlerde kaybettik duayen borsacı KÖR SADIK ı

tam bir küçük yatırımcı dostuydu ,kağıdı almadan önce şirkete gider şirketi inceler inanırsa kağıdını alır üstüne çöker bir daha yerinden kimse kımıldatamazdı ,çok paralar kazandı bu yüzden ,mert cömertti bir çok okullar yaptırdı ve hayır işleri yapardı ayrıca ,şirket sahipleri ondan çekinirdi hisselerine bulaşmasını istemezlerdi ,genel kurullarda patronla dişe diş mücadele ederdi ve onları yıldırdığını bir kaç kez gördüm kar edip temettüyü yeterli ölçüde dağıtmayan şirkete çatır ,çatır çatardı sen büyüyorsun bana üç kuruş veriyorsun diye onları zorlardı o yüzden patronlar sevmezdi ancak örnek bir borsacı ahlakına sahipti, sattığı hissenin altına alış yazardıki kağıt çökmesin alanda kazansın diye ,en önemlisi kimseye ukalalık etmezdi alçak gönüllüydü ,belkide o yüzden iyi niyetlerinin karşılığı onun hiç bir hissede kaybettiğini görmedim ,beni çok etkilemiştir rahmetli ,iyi niyetli olduğum için Allah bana kazandırıyor diyordu ne bileyim öylesine aklıma geldi çay ısmarlamayı çok severdi ,tekrar Allah'tan rahmet diliyorum nur içinde yatsın, nedense aklıma geldi ,başınızı ağrıttığım için kusura bakmayın.
    Çok güzel anlatmışsınız dilinize sağlık.Seviye çok önemli üslup çok önemli bunlara dikkat edelim.Allah razı olsun arkadaşlardan çok güzel bilgilendiriyorlar.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ...Firmanın dış pazarlarda, en son Kasım/2019 yani son çeyrekte Hollanda lı bir firmanın ABD teslim 50 ton luk CMC gönderisi gibi

agresif biçimde yeni pazar marketler yaratmalı. Abd ye direk doğrudan satım yapsa belki daha yüksek kar marjı elde ederdi ama aracı Hollandalı CHEMELCO İNT ile yeni pazar bulması yine de olumlu...

3. Ben stoklari bsyagi arttigi icin ikinci ceyrekte yuksek dolar kuru ile satis yaptiginda elde edecegi gelir cok fazla olacak demek istemistim. Yanlis mı düşünüyorum ?!

4. ...Sektörün Lideri UĞUR SELÜLOZ mayıs ayında G.Amerika ya gönderileri özellikle PAC ürününde tam gaz devam ediyor bu arada.

5. Kişinin kendi görüşleri olup kendiniz degerlendirin
    https://mobile.twitter.com/mehmetaki...844801/photo/2

6. Günaydın arkadaşlar hayırlı Cumalar, her bilanço döneminde bütün kağıtlarda olduğu gibi dengelenme olacaktır. Bol kazançlar YTD

7. Günaydınlar

gelen özel iletilerden ,bir çok değerli vefakar eski dostların zaman zaman başka kağıtlarda rastladığımız arkadaşların burada görünmesede burayı izlediğini anlıyorum,belki kağıttalar bir miktar belki kağıtları yok bu hissede ama burayı izliyorlar buradaki yazılarıma beğeni verdiklerinden bu kanıya vardım ,sağ olsunlar yalnız olmamak güzel

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,188
    Abarttin ama acsel fabrika mi yandi?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 440/799 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •