Sayfa 441/798 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Abarttin ama acsel fabrika mi yandi?
    Sayın Filazof iyidir iyi gayet sağlıklı bir hareket, yola kimlerle devam edeceğimiz net bir şekilde ortaya çıkmış oluyor. Çok güzel döktüler, güç topluyor diyelim :) Ayrıca eminim ki bilanço çok daha yüksek gelseydi yine aynısı olacaktı. Kesinlikle YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Abarttin ama acsel fabrika mi yandi?
    bizde adettir dostum güzeli ağlatırlar çirkini oynatırlar,hele abartma konusunda hiç bir millet bizimle yarışamaz vur deyince öldürürüz sonrada pişman oluruz, sayın Filozof @ dün rahmetli KÖR SADIK ile ilgili bir yazı yazmıştım uzun olmasın diye kısa kestim insan bazen elindeki gidince değerini daha iyi anlıyor,şimdi keşke rahmetli bizim hissede olsaydı
    ondan hem şirket sahipleri hemde spekülatörler çok çekinirdi çünkü vicdan ve adalet kılıcı gibiydi gerçek küçük yatırımcı dostuydu,hep ama hep temettü kağıtlarını alırdı ve onların temettüsünü az bir kısmıyla hisse ekler diğer kısmını yedek kurşun olarak repoda bekletirdi olaki spekülatör yada hisse sahibi haksız ,anlamsız bir hareket yapsın aşağı yada yukarı yönlü anında devreye girer kağıdı regüle ederdi onlara fırsat vermezdi ,o yüzden patronlarda spekülatörlerde onu sevmezdi hatta onun kağıdına girmek istemezlerdi,bir defasında bir hissede haksı bir hareket başlattılar bir yere telefon etti ,motorları çalıştırın dedi şimdi görürsünüz dedi hisseyi düzeltti ,anlamsız mal alanın başına kağıdı ,anlamsız mal satıp aşağıdan toplamaya çalışanında başına parayı boca eder kağıdı gerçek değerinde tutmaya çalışır böylece küçük yatırımcıyı gelecek çalkantıdan korumaya çalışırdı ,nur içinde yatsın ,bir dünümüze bakıyorum birde bu günümüze ,ne yazık ki vicdan ve adalet bayağı törpülenmiş

3. Bilanço kötü değil aksine iyi.Bence satmak isteyen biran evvel satmali.yeni alıcılarla yola devam etmek daha sağlıklı olur.her bilanço daha iyiye giden bir sirketteyiz şahsen kafam çok rahat.YTD.

4. Hayırlı olsun azda olsa bende geldim,nerde hareket orda bereket diyelim..

5. şirket deterjan sektörüne satışlarını 2.çeyrekte arttıracaktır malûm covid, ayrıca birkaç arkadaş bilgilendirme yaptı petrol arama konusundaki gelişmeleri onlarda 2 yada 3.çeyrekte devreye girerse kar artmaya devam edecektir hayırlısı ytd.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yok mu pasta

7. Sayın gameover46@ alan satanı gösteren bir paylaşım yapabilirseniz memnun olurum ,teşekkürler

8. Yok böyle bisey yaa.acayip sınır oldum.para etmez ersuyu bile bu kadar bogmadilar

Sayfa 441/798 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •