Sayfa 449/798 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Günaydın sayın Horosanlı, malesef yatırımcının kararsızlığını tahta çekiyor, madem aldın tut be kardeşim. Böyle olunca da durum ortada, YTD
    Sayın gameover46@ borsada olumlu yazanlarında olumsuz yazanlarında ,alanlarınada satanlarınada hedefleri aynıdır çok garip ama öyledir .hepsinin hedefi parayı bulmaktır,iş böyle oluncada anlamsız ve dengesiz oluşumlar olması normaldir.su akar yolunu bulur neticede ,şirketin gelişmeye ve büyümeye açık olmasıdır benim en büyük beklentim arsa umrumda bile değil satılsada bir seferlik para ama büyüme hikayesi varsa umutta vardır arsa sadece birinci çinko olur benim için asıl tombala gelişme ve iyi yönetim ki iyi yönetildiğine inanıyorum 40 yıldır zarar edilen bir şirket özelleştirmeden alınıyor ve bir takım sözler veriliyor ve sırayla dedikleri ve verdikleri sözler tek tek hayata geçiyor ,dahada gelişip büyümesi dileklerimizle yolu açık olsun

2. Ayhan Polat'ın 1 gün önce sermaye içerisindeki payının yükseldiğine dair kap'tan bildirim geliyor, ardından da tekrar eski seviyesine düştüğüne dair bildirim geliyor. Bu nasıl iş ben anlamadım. MKK aynısını Alkim için de yapmıştı. Gerçekten ilginç.

3. Bu ayhan polat al satci mı ne yapmaya çalışıyor anlayan beri gelsin.

4. bu sayfa kapasitesine gore biraz fazla olmus..daha oncede soylemistim, biraz daha sakinlesmesi gerekir.. hersey sirasini bekler..bu bilanco biraz zayif kaldi. biraz hakliligim varmis..yinede biraz ortalik durulunca degerlendirilebilinir.

5.  Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    Ayhan Polat'ın 1 gün önce sermaye içerisindeki payının yükseldiğine dair kap'tan bildirim geliyor, ardından da tekrar eski seviyesine düştüğüne dair bildirim geliyor. Bu nasıl iş ben anlamadım. MKK aynısını Alkim için de yapmıştı. Gerçekten ilginç.
    Adamın ne için ne yapmak istediğini bilmiyoruz ,belki fiyatı uygun bulup almak yada pahalı bulup satmak istedi ,borsacıların dakikası dakikasını tutmayabiliyor bazen ,psikolojinin ne kadar önemli olduğunu takdir edersiniz sanırım
    ancak her ne yapıyorsa takip ettiğim kadarıyla SPK kurallarına uygun yapıyor bilanço öncesi ve sonrası belirli tarihlerde yapılan işlemler kamuya açıklanmak zorunda her hangi bir hissede %5 pay sahibi ve yönetimde olanlar bildiğim kadarıyla ancak hissenin sermayesine bakıldığında pek bir etki yapamaz kağıda belki anlık günlük aşağı yada yukarı yön belirler ancak orta ve uzun vadede hisse piyasa koşullarında ve kendi mecrasında yoluna devam eder

6.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    bu sayfa kapasitesine gore biraz fazla olmus..daha oncede soylemistim, biraz daha sakinlesmesi gerekir.. hersey sirasini bekler..bu bilanco biraz zayif kaldi. biraz hakliligim varmis..yinede biraz ortalik durulunca degerlendirilebilinir.
    İstediğin zaman değerlendir kardeşim tahta orada bizde buradayız YTD

7. Akşam pastası. 4 gündür düşüyoruz bakalım yarına 5. Günü de başarabilecek miyiz?

8. bakalım bu kadar baskıdan sonra hangi haberi gelişmeyi gizliyorlar belli olur

biz burdayız patron eş dosta aldırıyorsun fazla lot yok gün sonu alım satım oranlarından belli

aşağı sürerek kağıda pres uygulayarak en fazla bu kadar alabilirsin yada sattırabilirsin

mal yedirecek olsa ortam pandemiden dolayı müsait kaç gündür endexte müsait ama adamların amacı mal yedirmek değil mal toplamak malda gelmeyince sinirleniyorlar

genel kurula kadar da burdayız yıl sonuna kadar da hatta zabaha gadar burdayık zabaha gadar

Sayfa 449/798 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •