Sayfa 483/798 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. acsel,le BURVA ,daki spek lazım ..?:yes:
    spek canı isterse ve istedigini topladı ise 10 tl degil 100 tl olmuş bakarsın ve sonra tuh be biz sattık hisse uçuyor diye..:kahkah:
    nasılsa ben orta ve uzuncuyum onun için düşmüş çıkmış sorun degil : düşsede çıksada bellirli kademelerden alıma devam..:wave:
    öyle güm güm degil spek kardeşimizi ürkutmeden az az sindire sindire ..:plc:
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Adam kaptırmış malı,alttan üsten takozlarla aradaki çer çöpü toplamaya çalışıyor,Allah yardım etsin 😄 Ama inanın onun yaşadığı stresi kimse yaşamıyor.şuan düşük sermayeli olup prim yapmamış tek hisse bu,ar-ge ekipleri yakında bulacak diye ödü kopuyor

3.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    acsel,le BURVA ,daki spek lazım ..?:yes:
    spek canı isterse ve istedigini topladı ise 10 tl degil 100 tl olmuş bakarsın ve sonra tuh be biz sattık hisse uçuyor diye..:kahkah:
    nasılsa ben orta ve uzuncuyum onun için düşmüş çıkmış sorun degil : düşsede çıksada bellirli kademelerden alıma devam..:wave:
    öyle güm güm degil spek kardeşimizi ürkutmeden az az sindire sindire ..:plc:
    Valla ben dün güm güm elimdeki kadar daha aldım ,daha düşerse bi o kadar daha alırım.sonra şu selüloz işini öğrensem iyi olacak 😄

4.  Alıntı Originally Posted by monderixu Yazıyı Oku
    Valla ben dün güm güm elimdeki kadar daha aldım ,daha düşerse bi o kadar daha alırım.sonra şu selüloz işini öğrensem iyi olacak 😄
    Bende bugün 9,29 dan bir kuble daha tokatladim spegi 😂 dediğiniz gibi gruplar bunu bir farkederse gitti tahta 😇 gördüğüm kadarıyla burada ki yatırımcı çok bilinçli ve her aşağı gelişinde mal topluyor benim gibi. Çok iyi olacağına inanıyorum orta uzun vade de.

5.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Bende bugün 9,29 dan bir kuble daha tokatladim spegi 😂 dediğiniz gibi gruplar bunu bir farkederse gitti tahta 😇 gördüğüm kadarıyla burada ki yatırımcı çok bilinçli ve her aşağı gelişinde mal topluyor benim gibi. Çok iyi olacağına inanıyorum orta uzun vade de.
    Kesinlikle buradaki arkadaşlar dediğiniz gibi bilinçli,
    Aşağı geldikçe biz de alıma devam ediyoruz o yüzden çok aşağı da çekemiyor.Uzun zamandır izliyorum tahtayı,çok fazla kurumdan işlem yapıp bezdirmeye çalışıyor ama beyhude çabalar.Bugün son dakikaya kadar 9.30 a 30K vardı satıcı Deniz,apar topar İş aldı..muhtemelen aynı kişi..

Ben bu şirketi alırken sermayesi düşük falan diye almadım. Ama şöyle bir gerçek de var ki son zamanlarda borsada çok farklı senaryolar işleniyor,eskiden haberle vs. En fazla 2 tavan yapardı hisseler ama şimdi sermayesi düşük şirketler içi boş da olsa haber olmada da 20-30 kat gidiyor hisseler.Yani temel, teknik çok da önemsenmiyor.Twitterda telegram gruplarında 10 binlerce kişi hisselere girince uçup gidiyor. ortak olduğumuz şirketin hisseleri karaborsa olmaya müsait 😄 Daha önceki bir mesajımda buralar dutluk demiştim. Şuan yavaş yavaş farkedilmeye başladı,düşünsenize 10 bin kişi bu tahtaya gelse 😄 sonra vay haline o takozcu arkadaşın.

Yatırım tavsiyesi değildir

6. Dostlar hayırlı bayramlar olsun. ALLAH kabul etsin!
    Tahtacı abi senin de bayramın kutlu olsun. Bayramdan sonra bi bayram hediyesi verirsin artık

Sent from my iPhone using hisse.net

7. Bakın burva gibi olur falan demişsiniz abartmayın

Arkadaşlar burva da spek toplamış hepsini sürüyor yukarı. Burva nın patronu Burçelike sorsan hisse başı maks 2,5 dan fabrikayı satmaya razıdır. Bu kağıtsa gerçekten ciddi anlamda üretim yapmaya çalışan düzgün firma. Ancak uçacak kaçacwk diyip. De insanları germenin manası yok. Bildiğim kadarıyla deterjan sektörü iyi gidiyor ama bu firmanın bir başka tedarikçi olarak hizmet verdiği petrol arama sondaj kuyu sektörü ise hemen hemen durmuş durumda. Geknik olarak 10 lirayı geçtiğinde atak yapma ihtimali üzerine ben de girdim ancak her zamanki gibi ters zamana denk geldi. Tam 10 unkıracakken endeks terse geldi.
    İzleyelim bakalım. Öyle çok yüksek kar marjı ile çalışan bir şirket değil. Ayrıca organize sanayi içinde kalan önemli bir miktarda arsası da var. Geçmişte bu yüzden de speküle edilmişti. Olumsuz olmadığım kağıtlardan. 10 u kırdığına emin olmal lazım yeni pozisyon için.
    Not: yukarıda yazılanları alım veya satım tavsiyesi olarak algılamayın. Her yatırımcı kendi alım satımından kendi sorumludur.

8. Bu küçük sermayeli şirketler hep benim takibimde, küçük sermayeli şirketlerdeki ralliye rağmen bu hisse nasıl olur da tek hanelerde kalmayı becermiş.

Arsa hikayesinden dolayı tanışmıştım Acsel ile, ama Ocak 2020 de ara vermek zorunda kalmıştım, geçen Alkim'deki bir arkadaşla konuşurken lafı geçti, hisseyi tek haneli rakamlardan görünce tekrardan biraz aldık bakalım, daha düşerse artırmayı düşünüyorum şahsen, tek hanelerde kalması şaşırttı açıkçası.
    Bİlanço çok kötü gelmezse gidecek çok yolu var, kısmet diyelim.

Topikteki demirbaşlar sn. Horasanlı ve sn. Pascha ve diğer ortaklara selamlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 483/798 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •