Sayfa 502/798 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. ICBCT dün aldıklarımı bugün tavanı bozunca verdim ..? işlem hacmi fili dolaşımdaki kadar işlem yapınca tırstım yanii...:kahkah:
    yarın büyük bir ihtimal ÇİN ile bir swap anlaşması ile birlikte akdenizde ortak hareket için anlaşma veya mutabakata vardıklarını açıklayabilir..?
    yani batıya beni kaybediyorsunuz ..beni kaybederseniz akdenizde mok toplarsınız gibi..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    https://invst.ly/rvjv4

göstergeler güzelleşiyor sadece hacim zayıf: Y.T.D
    Dediğim mavi üzeri

3. Zonguldak ereğliye 175 km uzaklıktaki tuna-1 adlı kuyuda fatih sondaj gemisi doğalgaz keşfi yaptı.bunun gibi 30-40 tane daha kuyu açılacak aynı bölgede günlük 40 milyon m3 doğalgaz çıkarılması amaçlanıyor.yarin fatih sondaj gemisinden canlı yayınla açıklanacak boruların döşenmesi tesisin kurulması 5 yılı alır.

acselde 3 vardiyeyi kaça çıkarır artık spek düşünsün

döşenecek borulardan defolu 1 tanesini ayırıp bizim speğe göndermelerini rica edeceğim boşa gitmesin

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    ICBCT dün aldıklarımı bugün tavanı bozunca verdim ..? işlem hacmi fili dolaşımdaki kadar işlem yapınca tırstım yanii...:kahkah:
    yarın büyük bir ihtimal ÇİN ile bir swap anlaşması ile birlikte akdenizde ortak hareket için anlaşma veya mutabakata vardıklarını açıklayabilir..?
    yani batıya beni kaybediyorsunuz ..beni kaybederseniz akdenizde mok toplarsınız gibi..
    Hocam değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim öncelikle. Güneş enerjisi teknolojileri fabrikasının açılışında bahsedilen müjde enerji ile ilişkili olur insallah...( elimde ZOREN hissesi var da) internette konuşulan söylentilerde Çin ile 400 milyar dolar değerinde swap anlaşması yapılacağı. Doların bu ülkeden atılacağı, kapitülasyonlar gibi benzeri ayrılacalıkların Çin'e tanınacağı. Hangisi daha gerçekci? Enerji mi swap mı ?

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Selam arkadaşlar

bu günkü yükseliş hareketi sanırım boşuna değildi sanırım uyananlar biraz azda olsa pozisyon açtılar ,eğer Erdoğanın vereceği müjde doğalgaz olursa uzun yıllar kimyasal çamurlarını bu şirketten karşılamaları söz konusu olabilir ,buda şirketi RTALB pandemi şansında olduğu gibi etkilerrmi acaba yani bir piyango olabilirliği ihtimal dahilinde ,yinede hakkımızda hayırlısı olsun bu sadece sesli düşüncemdir ,al sat ,tut anlamı çıkarılmaması önemle rice olunur.çünkü buralarda yazılanlardan etkilenenler oluyor ,herkes kendi aklına ve yoluna baksın doğrusuda budur .
    sevgi ve saygılarımla

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar

bu günkü yükseliş hareketi sanırım boşuna değildi sanırım uyananlar biraz azda olsa pozisyon açtılar ,eğer Erdoğanın vereceği müjde doğalgaz olursa uzun yıllar kimyasal çamurlarını bu şirketten karşılamaları söz konusu olabilir ,buda şirketi RTALB pandemi şansında olduğu gibi etkilerrmi acaba yani bir piyango olabilirliği ihtimal dahilinde ,yinede hakkımızda hayırlısı olsun bu sadece sesli düşüncemdir ,al sat ,tut anlamı çıkarılmaması önemle rice olunur.çünkü buralarda yazılanlardan etkilenenler oluyor ,herkes kendi aklına ve yoluna baksın doğrusuda budur .
    sevgi ve saygılarımla
    Petrolün rtalb ı yükleniyor��yarın saldırı olur muhtemelen inşallah dediğiniz gibi sondajda kullanılacak ürünleri vermeye başlarsa çok deli cirolar acseli bekliyor��

7.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Hocam değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim öncelikle. Güneş enerjisi teknolojileri fabrikasının açılışında bahsedilen müjde enerji ile ilişkili olur insallah...( elimde ZOREN hissesi var da) internette konuşulan söylentilerde Çin ile 400 milyar dolar değerinde swap anlaşması yapılacağı. Doların bu ülkeden atılacağı, kapitülasyonlar gibi benzeri ayrılacalıkların Çin'e tanınacağı. Hangisi daha gerçekci? Enerji mi swap mı ?

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hocam eksen degişmesi cari açık :zaten sondaj veya bulunan gaz medyada seslendiriliyor..veya kovit 19 için bizde aşı bulduk diyebilir ..yukarıdaki yazıdaki düşüncem bizim bölgemizde degerli yalınızlık iyi bir kavram degil karşında ..
    ne kadar bazı yerlerde anlaşsak da RUSYA,BEA,MISIR İTALYA, FRANSA,YUNANİSTAN ,ABD ve kısmen AB ...AKDENİZDE karşımızda duruyorlar bunun karşısında güçlü bir tez olması lazım ... bakalım saat 15 .00 de C.B tarafından açıklanacak ..biz sadece varasi olarak dolaşan dedikodulardan bir anlam çıkarmaya çalışıyoruz..
    bu sadece dogalgaz,da kalırsa sondajı çıkarılması enaz 2 veya 5 yıl onun için bugünü degil sonraki yılları ilgilendiren bir durum çıkarki buda ne kadar iyi olsada FLAŞ açıklama olmaz zaten medyada duyulmuş oldu..
    sadece bir fikir olacak diye birşey yok :
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. ACSEL 9.34 üzerine atarsa ispanyol dansına başlar..?spek kardeş bakalım ne düşünüyor..:shh:
    kısmet ne yapacak ..:wave:
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 502/798 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •