Sayfa 550/799 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. https://invst.ly/sbuee
    RSI çok şişmişti rahatlaması bence iyi bakalım spek kardeş TUŞ edecekmi yoksa biraz oyun,mu oynayacak..?
    Y.T.D
    ZIR-DELİ Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    insanı en çok kızdıran yediği kaba sıçan adamlar oluyor her forumda bir iki tane mutlaka çıkıyor ,burdan aldım şurdan sattım şimdide şu kağıtlara geçtim ,satmışsa kağıdı yerer almışsa kağıdı över ,bunların yazılarını okuyunca ahmak deve kuşları gelir aklıma kafa kumda kıç dışarıda milleti ahmak yerine koyabileceklerini sanıyorlar bu tipler oysa gerçek deve kuşlarıdır kendileri,

sayın egeizmir burada şuraya çıkar buraya düşer diye bir yorum yapamam ,yapmakta yanlış olur çünkü biz küçük yatırımcıyız gücümüz belli ulaşabildiğimiz verilerde çok özel durumlar hariç sınırlıdır,o yüzden piyasa dinamikleri belirleyici olacaktır her kağıtta olduğu gibi, ancak şu düşündürücüdür kağıdı kaç gündür yüksek lotlarla tavana götürenler acaba ne için aldılar mesela 23,72 alıp 19,43 ten satmak içinmi aldılar ?soru budur
    Gerçekten "aklı selim" bir yorum oldu, sessüzlüğe devam...

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    insanı en çok kızdıran yediği kaba sıçan adamlar oluyor her forumda bir iki tane mutlaka çıkıyor ,burdan aldım şurdan sattım şimdide şu kağıtlara geçtim ,satmışsa kağıdı yerer almışsa kağıdı över ,bunların yazılarını okuyunca ahmak deve kuşları gelir aklıma kafa kumda kıç dışarıda milleti ahmak yerine koyabileceklerini sanıyorlar bu tipler oysa gerçek deve kuşlarıdır kendileri,

sayın egeizmir burada şuraya çıkar buraya düşer diye bir yorum yapamam ,yapmakta yanlış olur çünkü biz küçük yatırımcıyız gücümüz belli ulaşabildiğimiz verilerde çok özel durumlar hariç sınırlıdır,o yüzden piyasa dinamikleri belirleyici olacaktır her kağıtta olduğu gibi, ancak şu düşündürücüdür kağıdı kaç gündür yüksek lotlarla tavana götürenler acaba ne için aldılar mesela 23,72 alıp 19,43 ten satmak içinmi aldılar ?soru budur
    Yani bunu gerçekten yaziyorsan anlatayim mal böyle hareketlerde sürekli yukarı sürülürken çıkılır belli miktara ulaşınca komple tavandan vurulur indir kaldirlarla ve ucuzladı diye atlayanlara son mallar devredilir bir sene nadasa terk edilir burada bir daha yazayım spekülatif işlemden para kazanacaksınız 9 23 çok güzel paraydi bence geçti şirketin bilançosu kaç lira ediyor bir açıklayın hele yok size söyledim sadece düşük sermayeli diye girdiniz hareketinde yaptı 23 liradan alan sadece ky dir onlarda indir kaldirlarda dökülür. Ozamanda söylemiştim aradığınız potansiyel Ege gubrede

Şu anda meşhur Ege enleriniz bile acselden daha ucuz

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Yani bunu gerçekten yaziyorsan anlatayim mal böyle hareketlerde sürekli yukarı sürülürken çıkılır belli miktara ulaşınca komple tavandan vurulur indir kaldirlarla ve ucuzladı diye atlayanlara son mallar devredilir bir sene nadasa terk edilir burada bir daha yazayım spekülatif işlemden para kazanacaksınız 9 23 çok güzel paraydi bence geçti şirketin bilançosu kaç lira ediyor bir açıklayın hele yok size söyledim sadece düşük sermayeli diye girdiniz hareketinde yaptı 23 liradan alan sadece ky dir onlarda indir kaldirlarda dökülür. Ozamanda söylemiştim aradığınız potansiyel Ege gubrede
    yazınızın bazı kısımları dogru katılıyorum bazıları yanlış...?
    23 tl den ky imkansız almaz hissenin nerden geldigine bakar..
    sermayesi düşük olan hisselerde hızlı yükseliş ve hızlı düşüşler olur bu kadar hızlı hareketlerde hisse ucuz atlayalım diyen yine ky olmaz ancak belki 3 veya 5 kademeye zar atanlar diyecegim böyle sıg tahtada eline verirler onlarda olmaz..?
    tek katıldıgım yer hisse 9 tl den yukarı götürülürken alıcılara mal verilir ..?
    satmasına engel olmak içinde hızlı düşüş yaparak engel olunur buda 1.gün oldu 2. gün sizin dediginiz gibi hisse ucuzladı diye gelenler şayet burdan gelen ky ise hiçbirşeyden haberi olmayan parası çok aklı yok misaline getirecegim ky bu kadar akılsız görmeyin ..?bundan sonra ne olacak ::::
    zamanında ve şirket öz sermayesi 16 milyon cıvarında iken 7,5 $ degerini görmüş PD/DD 16 katından işlem görmüş bir hisseden bahsediyoruz şimdi öz sermayesi 52 milyon PD/DD 4 katı ve enyüksek 3 $ görmüş şimdi 2 $ yuvarlama ..?
    geçmişte yapmış oldugu hareketleri nasıl haketmiyor ise öz sermayesini %300 artırmış olan bir şirket ..şimdi pahalımı oluyor ***** her yatırımcının görüşüne saygı duyarım ve kendi analizlerimi paylaşırım..?

spek kardeş nasıl bir oyun oynuyor izleyip görelim mal,mı döşediler yoksa kalan mallarıdamı toplamak istiyorlar :
    zaten 5 veya 10 ky vardır bilemem fakat çok fazla mal oldugunu zanetmiyorum zirve ile aradan geçen zaman 8 yıl olmuş hazmetme zamanını dolduruyor olabilir bu hareketlerde zirve öncesi küçük tepeler olabilir :kısmet... BOL ŞANSLAR... Y.T.D
    Son düzenleme : sulzer; 03-10-2020 saat: 12:27.
    ZIR-DELİ Y.T.D

Defter değerinin 4 katına işlem gören kağıt size göre ucuzsa ki 23 tlde daha yüksekti birşey diyemem ama temele oynamadigiza artık emeğin oldum oyuzden hiç bir şey diyemem yarın arsa sattım der ve vebal alırım hala cüzü miktar taşıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku

Madem benden alıntı yaptın bak anlatayım poker oynanır halay,horon okey,zeybek ,kumar vs,vs oynanır borsa oyun yeri değildir borsa yatırım yeridir bir
    inandığın beğendiğin kağıdı alırsın hedefine gelince satar karını cebine koyarsın iki senin hata yaptığın yer insanları kendi çıkarların ve görüşlerin doğrultusunda yönlendirmeye çalışmaktır üç
    kağıtla vedalaştım allah bereket versin dersin dört
    ama sen öyle yapmıyorsun ben çıktım kağıt şimdi buraya düşecek diyorsun pahalı diyorsun ve şu kağıtlara geçtim diyorsun başkalarıda yapıyor e eee sattın hayrını gör karda ettin daha ne diye kazandığın kazanı kötüleyip milletin midesini bulandırmaya çalışıyorsun derdin ne derdini anltayım kağıt bir daha düşsün 9 yada on liraya birdaha girip alayım yani anladığım kadarıyla sen tradersin bunu yapabilirsin ama böyle milleti ahmak yerinekoymana gerek yok sessizce al sat bu böbürlenmek neyin nesi yok grafikmiş teknikmiş bunlar falcılıktan başka bir şey değil
    şimdi bu kısmı iyi dinle ;
    sana son derece iyi niyetle bir tavsiyede bulunuyorum 35 yılın tecrübesiyle dost olarak
    kırk gün gezersin kırda bir gün uğrarsın kurda ,borsa oyun yeri değildir yatırım yeridir ,doğru zamanda doğru kağıda gir hedefine göre çık tekrar gireceğin zaman yine doğru zamanda doğru kağıda gir ,yoksaa al satlarla bir gün seni siler süpürüler yıllardır kaşıkla topladığını bir pençede elninden alırlar feleğini şaşırısın
    bu yazıyı seni azarlamak için değil bir dostun tavsiyesi olarak görmeni dilerim ,başkada diyeceğim yoktuır ,beğenmezsen sen gine bildiğin yolda yürü ,kağıdıda satmışsın bizide rahat bırak midemizi bulandırmaya kalkışma

8. şimdi baktım 2012 yılındaki zirvesi yaparken öz sermayesi 3 milyon 2020/2 çeyrek göre 44 milyon buda nerden baksan 15 kat öz sermayesini yükseltmiş..
    PD/DD ne kadar düşük olursa o kadar iyi bunu herkes bilir : sn: nilkiz
    bir hisseyi degerlendirirken endeks 30 hisseleri ile karıtırma ..?
    geçmiş degerlerinide izlemek lazım dd/4 veya 5 yüksek rakam şayet daha önce 16 görmüş bir hisseden bahsediyoruz yani 1/3
    çok uygun hisselere bakıyor isek bankalar sudan ucuz fakat yerlerde sürünüyor..
    kimseyle burda birşeyi isbat etmeye çalışmıyorum daha önce olanlar ve sonrasını düşünerek bir teori üretmeye çalışıyoruz SPEK ben degilim ne yapacagınıda bilemem hisse 50 tl de olabilir 5 tl de bu kadar kıssa ve öz : anlaşılmayan birşey varsa dilim döndügünce cevap verebilirim al sat tut demeden ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 550/799 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •