Sayfa 559/798 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Ben böyle hacimsiz düşüşleri seviyorum aslında... Sadace günlükçü ve kısa vadecileri silkeliyorlar..

2. VERTU karını açıkladı deli bir kar patlaması yapmış ,helal olsun darısı bunun başına

3. https://www.borsagundem.com/haber/ta...satisi/1524885

Tat gıdada arsa satışı varmış bakalım yarın tat gıda hissesine nasıl bir etki yapacak izlemekte fayda var ,nede olmazsa bizimde arsa satışı işimiz var ,bir örnekleme olabilir hareketleri

4. Sayın Horasanlı acsel üzse de vertu yüzümüzü güldürecek gibi, acsel de güzel bir kar açıklarsa hissenin önü açılır umarım.

5.  Alıntı Originally Posted by Egeİzmir Yazıyı Oku
    Sayın Horasanlı acsel üzse de vertu yüzümüzü güldürecek gibi, acsel de güzel bir kar açıklarsa hissenin önü açılır umarım.
    acselde güzel hareket yaptı hakkını teslim etmek lazım,ancak vertudaki durum bir taşla on kuş vurma işi oldu biliyorsunuz bundan kısa bir süre önce BMELK hisselerinin %80 ini 1,60 kuruştan 17 milyon liraya aldı şu an BMELK in sadece piyasa değeri bu gün 247 milyon lira bu akıl alır bir alış veriş değil diyorumya bir taşla on kuş vurmak bu işte düşeşmi desem dü beşmi desem şeş beşmi desem şeş ki şeş beşki beş hissesi olanlara yarasın ,ben acsele doğrusu arsa haberinden sonra girdim o sonuçlanıncaya kadarda buralarda olacağım ,bu tür satışlardan sonra ilgili hisse doyurucu fiyatlara geliyor beklediğinize değebiliyor bunu bir çok kağıtta gördüm ,mesela yarın tat gıdanın 85 milyonluk bir arsa satışı olmuş izleyin bakalım hisseye nasıl etki yapacak bu bir fırsattır bilgi edinebilme açısından izlemenizi tavsiye ederim bende tat gıda yok ama etkisini görmek için izleyeceğim ,

oraya buraya kafa yormktansa aklımın yattığı hissede olunca streste yaşamıyorum hisse bu bu gün düşer yarın çıkar ertesi gün daha çok düşer bir başka gün dahada çıkar mesel sabredebilmek hedefe varabilmek için her oynamakla para kazanılmadığı gibi bazen parada kaybedilebiliniyor ,inandığım kağıdı alır huzur içinde işlerime bakarım düşmüş çıkmış beni hiç ilgilendirmez taaki beklentim gerçekleşinceye kadar .çöktümmü çökertene kadar beklemesini bilirim ,üç on paraya eyvallahım olmaz allah başa getirmesin acil satmak zorunluluk halleri dışında .
    Son düzenleme : HORASANLI; 13-10-2020 saat: 22:16.

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    acselde güzel hareket yaptı hakkını teslim etmek lazım,ancak vertudaki durum bir taşla on kuş vurma işi oldu biliyorsunuz bundan kısa bir süre önce BMELK hisselerini 1,60 kuruştan aldı şu an BMELK in sadece piyasa değeri 247 milyon lira bu akıl alır bir alış veriş değil diyorumya bir taşla on kuş vurmak bu işte ,ben acsele doğrusu arsa haberinden sonra girdim o sonuçlanıncaya kadarda buralarda olacağım ,bu tür satışlardan sonra ilgili hisse doyurucu fiyatlara geliyor beklediğinize değebiliyor bunu bir çok kağıtta gördüm ,mesela yarın tat gıdanın 85 milyonluk bir arsa satışı olmuş izleyin bakalım hisseye nasıl etki yapacak bu bir fırsattır bilgi edinebilme açısından izlemenizi tavsiye ederim bende tat gıda yok ama etkisini görmek için izleyeceğim ,

oraya buraya kafa yormktansa aklımın yattığı hissede olunca streste yaşamıyorum hisse bu bu gün düşer yarın çıkar ertesi gün daha çok düşer bir başka gün dahada çıkar mesel sabredebilmek hedefe varabilmek için her oynamakla para kazanılmadığı gibi bazen parada kaybedilebiliniyor ,inandığım kağıdı alır huzur içinde işlerime bakarım düşmüş çıkmış beni hiç ilgilendirmez taaki beklentim gerçekleşinceye kadar .çöktümmü çökertene kadar beklemesini bilirim ,üç on paraya eyvallahım olmaz allah başa getirmesin acil satmak zorunluluk halleri dışında .
    Sayın Horasanlı bu güzel bilgiler için hakkınız ödenmez, bugün acsel düşünce bir miktar vertu satıp acsel aldım ama vertunun bu kazancını görünce daha uzun süre dokunmam vertu’ya, aslında vertu belli etmişti kayıtlı sermaye tavanını 250 milyona çakardı sene başında, acsel için uzun vadeli olarak ben de bekleyeceğim umarım hepimiz için hayırlısı olur, acsel bilançoda sürpriz yapabilir, geçen seneye göre kapasitesi %50 arttı.

7. Selamlar dostlar..yabancidaki lot sayısı kaç oldu acaba?

8. https://www.borsagundem.com/haber/sa...ilacak/1526028

Açılacak bu kuyuların kimyasal çamurlarını biz vermiş olabilirmiyiz?

Sayfa 559/798 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •