Sayfa 601/799 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. buralarda biraz RSI 'yi soğutsa iyi olur. küçük bir flama yapıp devam etmesini tercih ederdim.

2.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    beklemeye devam -)))))) 2 sene tutucam.

YTD.

Sn Pascia,
    Evi , arabayı, yazlığı aldık bir de yat alalım diyorsunuz yani :)))

3. Gün içinde bu kadarlık bir range içinde aşağı yukarı yapması hep günlükçülerin işi. Bu tipler yatırım nedir bilmeyen pirana gibi bir parça kopartsam kardır zihniyetinde olan kişiler. Halbuki al-sat yerine yatırım yapsalar hisse çok daha güzel yerlerde olacak.

4. Böyle giderse Vertu Asceli sollayacak...

5. İş Bankası bu gün tahtanın anasını ağlattı.. Elinde daha 878 bin lot var.
    Şeker karşılık vermeye çalışıyor ama yetersiz.

6. Onun bunun çocukları hisseyi yine Brüt takasa sokmaya çalışıyorlar.

7. Çanak hedefini mi tamamladın ? Üst kanal direncinden mi döndün ? Ne kadar da tekniği bağlı bir hissesin sen öyle... ama biz bunları yiyor muyuz tabiki de hayır.. Elin mahkum. Tıpış tıpış geleceksin.

O arsanın 2020 değerlemesini bilançona yansıtacaksın. Kaçarın yok... Buradayım bekliyorum. istersen taban yap.

8.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Çanak hedefini mi tamamladın ? Üst kanal direncinden mi döndün ? Ne kadar da tekniği bağlı bir hissesin sen öyle... ama biz bunları yiyor muyuz tabiki de hayır.. Elin mahkum. Tıpış tıpış geleceksin.

O arsanın 2020 değerlemesini bilançona yansıtacaksın. Kaçarın yok... Buradayım bekliyorum. istersen taban yap.
    Sn. Turkuazmavi güldürdünüz beni, hissemizin gideceği yol uzun, bu arada vertu da güzel gidiyor, belki yakalar acsel’i ama orta uzun vadede acsel farkını ve kalitesini gösterir.

Sayfa 601/799 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •