Sayfa 614/799 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Dostlar, Ne yaptıysam burada yazdım. Aldıysam aldım dedim, bekliyorsam bekliyorum dedim. Satıyorsam da sattım dedim. ama artık pes ediyorum. Ne yazık ki acsel son 1 yıl benim için tam anlamıyla vakit kaybı oldu . Ben Türk firmalarına yatırım yapıp onları desteklemeyi amaçlayan bir küçük yatırımcıyım ama buradaki kalleşliklere ve ayak oyunlarına daha fazla dayanamayacağım.

Böyle dalavereci patronu ve ODUN bir tahta yapıcısı olan şirkete yatırım yapacağına Cryptocurrency tarafına ağırlık verme kararı aldım. O taraftaki yatırımlarım neredeyse 1,5 katı oldu burada bu ODUN'un keyfini beklememeğim artık. Ne hali varsa görsün...

Bu arada Acsel iyi bir hisse arkadaşlar, Benim sabrım kalmadığı ve Cypto tarafında farklı yatırım şansı yakaladığım için çıkıyorum. Sabrı ve bekleme opsiyonu olanlar için iyi bir hisse. Kalanlara bol kazanç diliyorum..

Bir yıl sorna buraya bakıp keşke bekleseydim diyeceğimi de biliyorum ama artık yapacak bişi yok ok yaydan çıktı bir kere :)

Bu daleverfici patron , ODUN tahtacı ve haramileri nedeniyle bu tip hisselerdeki yatırımcı hep Cryptocurrency'e kayıyor. Artık bu ODUN ve haramileri kendileri çalar kendileri oynar..

bir rakam vereyim.. Şu an Türkiye de Borsa da neredeyse 2 milyon Crytpcurrency tarafında ise 3,2 milyon yatırımcı var şu anda.. Bu sayının niye arttığı da ortada..

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir dostlar. Sadece aklımdakilerini yazdım. Crypto'nun da kendine göre riskleri çok büyük.

2.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Dostlar, Ne yaptıysam burada yazdım. Aldıysam aldım dedim, bekliyorsam bekliyorum dedim. Satıyorsam da sattım dedim. ama artık pes ediyorum. Ne yazık ki acsel son 1 yıl benim için tam anlamıyla vakit kaybı oldu . Ben Türk firmalarına yatırım yapıp onları desteklemeyi amaçlayan bir küçük yatırımcıyım ama buradaki kalleşliklere ve ayak oyunlarına daha fazla dayanamayacağım.

Böyle dalavereci patronu ve ODUN bir tahta yapıcısı olan şirkete yatırım yapacağına Cryptocurrency tarafına ağırlık verme kararı aldım. O taraftaki yatırımlarım neredeyse 1,5 katı oldu burada bu ODUN'un keyfini beklememeğim artık. Ne hali varsa görsün...

Bu arada Acsel iyi bir hisse arkadaşlar, Benim sabrım kalmadığı ve Cypto tarafında farklı yatırım şansı yakaladığım için çıkıyorum. Sabrı ve bekleme opsiyonu olanlar için iyi bir hisse. Kalanlara bol kazanç diliyorum..

Bir yıl sorna buraya bakıp keşke bekleseydim diyeceğimi de biliyorum ama artık yapacak bişi yok ok yaydan çıktı bir kere :)

Bu daleverfici patron , ODUN tahtacı ve haramileri nedeniyle bu tip hisselerdeki yatırımcı hep Cryptocurrency'e kayıyor. Artık bu ODUN ve haramileri kendileri çalar kendileri oynar..

bir rakam vereyim.. Şu an Türkiye de Borsa da neredeyse 2 milyon Crytpcurrency tarafında ise 3,2 milyon yatırımcı var şu anda.. Bu sayının niye arttığı da ortada..

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir dostlar. Sadece aklımdakilerini yazdım. Crypto'nun da kendine göre riskleri çok büyük.
    hakkınızda hayırlısı yine bekleriz...

3.  Alıntı Originally Posted by haytalı Yazıyı Oku
    hakkınızda hayırlısı yine bekleriz...
    Teşekkür ederim Sn. Haytalı. Cuzi bir miktar bıraktım. Bir hedefim vardı o hedefin gerisinde kaldım. O nedenle Crypto tarafında istediğim hedefi yakalarsam oradan çıkıp Acsel'e dönüp mevzi alırım yine :)

4. Hayırli olsun. Ben bir gun daha sure verdim:)
     Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Dostlar, Ne yaptıysam burada yazdım. Aldıysam aldım dedim, bekliyorsam bekliyorum dedim. Satıyorsam da sattım dedim. ama artık pes ediyorum. Ne yazık ki acsel son 1 yıl benim için tam anlamıyla vakit kaybı oldu . Ben Türk firmalarına yatırım yapıp onları desteklemeyi amaçlayan bir küçük yatırımcıyım ama buradaki kalleşliklere ve ayak oyunlarına daha fazla dayanamayacağım.

5. Ne kastın arkadaş kır bir yone rahatlayalim...

6. bakalım bu soytarılıklara daha ne kadar devam edeceksin

7. beni de döktü namissiz:) Saglicakla kalın

8.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    beni de döktü namissiz:) Saglicakla kalın
    hayırlısı seni de bekleriz tekrar buralara

Sayfa 614/799 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz