Sayfa 617/798 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Dostlar,

Sizin adınıza çok sevindim . hayırlısı olsun. Dilerim bu hisse hak ettiği yere gelir. Benim cryto tarafında keyfim yerinde orada hedefe az kaldı ondan sonra ilk klasik acsel düzeltmesinde geri gelebilirim. umarım siz de çok kazanırsınız.

Seviyorum sizi... ODUN tahtacı ve haramileri hariç :) ...

Not: Sattıysa niye yazıyor diye düşünen olabilir. Alışkanlık diyelim. :)
    Sayın turkuazmavii uzun zamandır forumu dışarıdan takip ediyorum. Bende sizin gibi tek hanelerden beri Acıpayam'a ortak olmuş ufak bir kyyim. Sizin aramızdan ayrılmanız beni üzdü açıkcası... Tahtacıya gün doğuyor sizin, benim gibiler eksildikce.

Benim vadem 2023'e kadar devam etmekte. 2023 olana kadar iniş-çıkış ve tahtada ki saçma sapan hareketlerini takmıyorum. Umarım sizi de tekrardan aramızda görürüz.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez, tamamen kendi görüşlerimdir. Sağlıklı günler, iyi pazarlar...

2.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Sayın turkuazmavii uzun zamandır forumu dışarıdan takip ediyorum. Bende sizin gibi tek hanelerden beri Acıpayam'a ortak olmuş ufak bir kyyim. Sizin aramızdan ayrılmanız beni üzdü açıkcası... Tahtacıya gün doğuyor sizin, benim gibiler eksildikce.

Benim vadem 2023'e kadar devam etmekte. 2023 olana kadar iniş-çıkış ve tahtada ki saçma sapan hareketlerini takmıyorum. Umarım sizi de tekrardan aramızda görürüz.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez, tamamen kendi görüşlerimdir. Sağlıklı günler, iyi pazarlar...
    Sn Laylow,
    İyi düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Ben de sizin gibi dirayetli KY’nin hala hissede olmasından dolayı mutluyum. Umarım kar hedefinize ulaşırsınız.
    Daha önce de söylediğim gibi hisseye inandığım cuzi bir miktarı hala tutuyorum.

Buraya yazmam çok doğru değil ama cryptocurrency tarafına yatırım yaptım ve orada şu an keyfim yerinde. Uzun zamandır bir altcoin’ini takip ediyordum bu sefer onu kaçırmak istemediğim için o tarafa yatırım yaptım. Tam zamanında girmişim :)
    Orada mart ortasına kadar kalıp acselin kanal içindeki ilk düzeltmesinde geri geleceğim kısmetse :).

Tekrardan hissede olan dostlarıma selam olsun. Allah bol kazanç versin. Bu arada acsel bu hafta hareketli olabilir .

YTD.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    Kuşlu sitede yazan yazana. Teknikten çok teme analiz yapılması umut verici geldi bana. Dediğiniz gibi bu hafta sağlam bir hareket yapıp yataya sarabilir bir süreliğine.
     Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Sn Laylow,
    İyi düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Ben de sizin gibi dirayetli KY’nin hala hissede olmasından dolayı mutluyum. Umarım kar hedefinize ulaşırsınız.
    Daha önce de söylediğim gibi hisseye inandığım cuzi bir miktarı hala tutuyorum.

Buraya yazmam çok doğru değil ama cryptocurrency tarafına yatırım yaptım ve orada şu an keyfim yerinde. Uzun zamandır bir altcoin’ini takip ediyordum bu sefer onu kaçırmak istemediğim için o tarafa yatırım yaptım. Tam zamanında girmişim :)
    Orada mart ortasına kadar kalıp acselin kanal içindeki ilk düzeltmesinde geri geleceğim kısmetse :).

Tekrardan hissede olan dostlarıma selam olsun. Allah bol kazanç versin. Bu arada acsel bu hafta hareketli olabilir .

YTD.
    SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Kuşlu sitede yazan yazana. Teknikten çok teme analiz yapılması umut verici geldi bana. Dediğiniz gibi bu hafta sağlam bir hareket yapıp yataya sarabilir bir süreliğine.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn Körhacı,
    Evet çok dillendi. Çünkü son dönemde çıkış yapmayan hisse sayısı bir elin parmağını geçmez bunlardan biri de acsel. . Bakalım bu hafta ne yapacak. Hayırlısı diyelim.

5. 19.60 ile acsele girdim bakalim.
    duserse alislara devam
    uzuncuyum.
    vira BİSMİLLAH.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dostlar, tekrar aranıza döndüm.
    işin doğrusunu söyleyeyim ben bile bu kadar hızlı düzeltme yapacağını beklemiyordum. Sağ olsun bizim ODUN tahtacı...

7.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Dostlar, tekrar aranıza döndüm.
    işin doğrusunu söyleyeyim ben bile bu kadar hızlı düzeltme yapacağını beklemiyordum. Sağ olsun bizim ODUN tahtacı...
    Hoş geldiniz syn turkuazmavii,

Zamanlama güzel. :)

8.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz syn turkuazmavii,

Zamanlama güzel. :)
    Hoşbulduk Sn.Laylow. Çok teşekkür ederim.
    inşaallah buradan yukarı yönlü hareketine başlar. Bu gün tam 5 aylık ana destek noktasından döndü. Hayırlısı diyelim.

Sayfa 617/798 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •