Sayfa 643/799 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. ÖZSERMAYE + GECMIS YIL KARLARİ + ARSA ( GAYRIMENKUL DEGERLEMESI ) + 2021 YILI KÂRI Sermayesinin 7 ...8 katı bedelsize denk gelir..Evet rahatlıkla da o kadar bedelsiz sermaye artirimı yapar sirket isterse .
    ve yine ayrıca piyasa aciklanan yeni
    fabrika yatirımini tam olarak algılayamadı sanirim..isin aslinı bırakip baska seyleri tartısmaya...
    Yada birileri olayın buyuklügunu gayet iyi anladıgı icinde orta vadeli surekli mal topluyor kac haftadır.. Birde o tarafa biraz bakilsa..
    Son olarakta ; evet Acsel NOMINAL DEGER uzerinden neredeyse sermayesinin 5...6...katı bir fabrika yatirım açikladı.! ..Hemde cok stratejik bir ürün yatirimi ! Ciroya ve satislara etkiside yillik 8 Milyon dolar ! Olayın buyuklugu ve onemi hala anlasilmamis olmali..
    Evet..ben boyle anladim..inancim ve zamanımda var..Ha ! Bedelli yaparlrsa da onada katiliriz rahatlikla..Ama ben israrla o kadar bedelli yapmayacaklarini dusunuyorum..Acikca gorulur zaten sirket iyi analiz edilince !..
    Ulkemiz su buhranli gunlrrden bir cikarsa insallah..sirketimiz hizla hak ettigi degeri fiyatlayacaktir...önceligimiz ulkemiz...
    Evet sesli dusuncelerimdir ! Ytd

2. Ayrıca bir kardesim odenmis sermaye kadar artırabilir sozümü bugunku odenmis sermayesi kadar yani 10.5 Milyon uzerinden anlamis..ya da ben ona benzer sekilde izah etmis olabilirim ki demek istedigim o degildi ! Kayitli sermaye icinde belirlenen bir sermaye oranini ödenmis sermaye olarak artirmayı kastettmistim ! Bu 1 e 1 de olabilir 2 de 3 ..4..5...te olabilir..
    Tum paydaslara hayirli bol kazanclar ve katki uyarilari icinde tesekkurler...ytd

3. ve son olarakta kendi adıma forumdaki tum paydaslarımı ve yatirimcı ortaklari sirket yonetimi ve sahipleri de dahil bir aile olarak..güzel ulkemin güzel insanlari olarak görur ve kabullenirim..
    Hic kimseyi secerek yada kast ederek yazmak degil..sadece burayla ilgilide degil ! Tüm site ve forumlarda bedelli ile ilgili yazilar ve sirket le ilgili hakaret kufurler memnuniyetsizlikler kötulemeler yazildigi ve de israrla hissede kaldiklar icin kendi adima sesli dusuncelerimi yazdim...yasımız ve konumumuz ve ahlaki karakterimiz ulkemiz guzel kalpli insanlarına olan sevgimiz geregi boyle bir durum icinde olmayız kendimize de yakistirmayiz.. Tüm elestiri ve göruslerde basımiz gözümüz ustüne...
    Forumdaki görüslerini belirten ve katkilarini sunan tüm ortak ve paydaslara selam ve sevgi ile...

4. ve biz buradayız evet...ZAMAN KIMIN HAKLI OLDUGUNU GÖSTERECEK ! Hem de yakin bir zamanda...ytd

5. Takastaki agalar kac haftadır mal toplarken gecen hafta mal satmışlar bir miktar.. ya KORKTULAR PANIKLEDILER ya da UÇ BEŞ KURUŞ ÇORBA PARASİNA tenezzül ettiler.. Her iki halde de YAKİSMADİ , HOS OLMADI böyle ucuz zavallı miskin durumlara düşmek...onları böyle görmek elbette bizim icin onlar adına ITİBAR ve GÜVEN KAYBİ...ÜZÜCÜ...
    Herkes sirketine güvenip HISSE GERI ALIMI yaparken...
    Umarım YÖNETİM PATRON ve AVANE YANCILARI bu durumu bir an evvel düzeltirler...ytd

6. Arkadaşlar, bir haber falan bir şey yok mu? Endeks 2,5 artıyor bu düşüyor. Kayıtlı sermaye tavanı ile ilgili 2 gün kaldı geçerlilik süresi. Artırmadan pas geçebilirler mi?

7. Verusa holding bir şirkette paylarını ve VERTU'da hisse satmış. Belki bedelli için kaynak topluyorlardır :)

8. O gün bugün olsun ! ..vakti saati...ytd

Sayfa 643/799 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •