Sayfa 644/799 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kanal Piyasa Yazıyı Oku
    Verusa holding bir şirkette paylarını ve VERTU'da hisse satmış. Belki bedelli için kaynak topluyorlardır :)
    Oldukca muhtemel. burada daha once yazildigi kadar olmasa da bedelli muhtemelen gelebilir. Ayrica yatirimin bir kismi da suphesiz banka kredisiyle gelecektir

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

2. Soruyoruz buradan ey YÖNETİM , CEO , PATRON PSDTC nin ACSEL den ne fazlası varda bu degerlerden fiyatlanıyor ? Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Soruyoruz buradan ey YÖNETİM , CEO , PATRON PSDTC nin ACSEL den ne fazlası varda bu degerlerden fiyatlanıyor ? Ytd
    sn.cimşit, psdtc ve acsel in alış satış kademelerine bir göz atın.Sorunun nerede olduğunu göreceksiniz.Bir hissenin kalitesini yatırımcısı belirler.

4.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Soruyoruz buradan ey YÖNETİM , CEO , PATRON PSDTC nin ACSEL den ne fazlası varda bu degerlerden fiyatlanıyor ? Ytd
    Kesin okuyorlar mıdır?

5.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Kesin okuyorlar mıdır?
    Biz hatırlatalım soralımda...Onlar okumasa da yancıları ve taseronları okuyordur !

6.  Alıntı Originally Posted by zalim123 Yazıyı Oku
    sn.cimşit, psdtc ve acsel in alış satış kademelerine bir göz atın.Sorunun nerede olduğunu göreceksiniz.Bir hissenin kalitesini yatırımcısı belirler.
    Elbetteki bir GAME STOP yatırimcı kitlesi yok hissede..Aslında umduk ve bekledikte ACSEL de böyle bir yatırimcı talebini..ve sirketin yapısıda buna bircok acıdan uygundu..
    Ancak hisse üzerinde kim adına ve kimin izin vermesi ile islem yaptigı gayet iyi bilinen bir VAKIF ve zaman zamanda BANK OF un piyasayı bozması ve baskılaması ile Acsel yatırimcisinın yapabilecegi pek birsey kalmıyor..
    Su ana kadarda gördugüm bildigim..PATRON YÖNETİM evet CEO sirketin degerlemesinde..güven ve itibarında..referansinda sizin tabirinizle KALITESİ adına cok onemli bir etken..Hatirlarsak daha gecen yıl pandemi baslarinda APPLE ı trilyon dolarlara cikaran Sirketin CEO suydu.
    Kendi halinde düşuncelerimiz bunlar tabiki izleyip görecegiz sabırla ! Ytd

Döndük dolaştık tekkeye geldik

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Döndük dolaştık tekkeye geldik
    Ayağın uğurlu gelir inşallah

Sayfa 644/799 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz