Sayfa 651/799 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 6391 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bizimki pozitif yonde bombayi patlatmis. Beklentinin cok otesi. Burada 20m tahmin eden arkadas goreceli olarak hakli cikti tebrik ederim. Detaya baktiktan sonra tekrar yazacagim ama yatirimi unuturak konussak bile bu kar otomatik olarak 40-50 bandini getirebilir!

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

2. Merhaba eskimez dostlar, herkese bol bereketli kazançlar dilerim. Tam 4 yıldır burdayım.

Alıntı Originally Posted by jayjaybk Yazıyı Oku
    Bizimki pozitif yonde bombayi patlatmis. Beklentinin cok otesi. Burada 20m tahmin eden arkadas goreceli olarak hakli cikti tebrik ederim. Detaya baktiktan sonra tekrar yazacagim ama yatirimi unuturak konussak bile bu kar otomatik olarak 40-50 bandini getirebilir!

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.
    Kesinlikle katılıyorum bu bizi 40 50 bandına taşır fk 15 civarı oradan yine bir satış dalgası gelir ardindan karın sürdürebilir olması önemli 3 aylıklara bakacağız ben sermaye artışı istemiyor ve beklemiyorum

4. yeni yatırımdan kaynaklanan marjlar çok çok daha iyi olacak.. o vakit toplam favök için 9 haneler konuşulur umarım uzun vadede..

5. nevarsa yıne eskılerde var...

adam ıkı yıl olmamış borsaya açılalı halka açıklık oranı %70 i geçmiş ustune bırde bedellı patlatmış patlatmışta patlatmış(ardyz gıbı)

bak acsele sermaye 10 mılyon dolaşımdakı pay 5.6 mılyon pırlanta gıbı şirket ..

yenıler ıkı yılda ne var neyok tüketmeye çalışıyor..

elınde olanlara bol kaznaçlar..

bu rasyolarla devam ederse önü açık şirketın...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Maşallah...Çalı dibinde beklemekten bıktık artık...

7. ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    evet eski dostlara selam
    Selamlar Horasanlı kardeşim!

8. Yarın üst banda atıp orada kalıcı olması lazım ki asıl hedefimize doğru yola çıkalım. Hadi bu sefer inşaallah!

Sent from my iPhone using hisse.net

Sayfa 651/799 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •