Sayfa 653/798 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. acıpayamdaki araziye ges mi kurulacakmış arkadaşlar

2. cuma günü oğleden sonra açığa satışla tüm kademelere veren zangoçun başı dertte.Devre kesici sonrası Acsel için açığa satış yasağı geldi.Muhtemelen bu zırtapoz,olmayan mallarını sattığı için yerine koyamadı.Salıya kadar mecburen alım yapmak zorunda.Bu Dartanyana Allah kolaylık versin.İşi zor.

3. Acsel de açığa satış a konu değilmiş..kredili işleme ufak miktar açıkmis

4. Birde bilançonun geldiği gün 20 fk dan işlem gördüğünü hatırlıyorum doğrumu acaba

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum bu bizi 40 50 bandına taşır fk 15 civarı oradan yine bir satış dalgası gelir ardindan karın sürdürebilir olması önemli 3 aylıklara bakacağız ben sermaye artışı istemiyor ve beklemiyorum
    Dostum..9 aylık kâr 6.8 milyon...kâr kârdır ama 28 milyonun 10 milyonu kambiyo 16 milyonun 13 yeniden değerleme 3 milyon fabrika vs vs .bu şirket 111 milyonda ne kadar esas faliyet yazmış onu merak ediyorum

dostlar selam.
    uzun bir süredir yazmadım.
    2.50 den bu yana hala acseldeyim. silkeleyemedikleri yatırımcılardan birisiyim.acsel sabır etmeyi bilenlerin kağıdıdır.
    3 yıl daha burayım.

ytd

Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Dostum..9 aylık kâr 6.8 milyon...kâr kârdır ama 28 milyonun 10 milyonu kambiyo 16 milyonun 13 yeniden değerleme 3 milyon fabrika vs vs .bu şirket 111 milyonda ne kadar esas faliyet yazmış onu merak ediyorum
    İyi günler bu gibi kağıtlar sermayesi düşük mal toplu patron kağıdı.
    Kar sürdürülebilir mi ya da esas faaliyet karı ne olacak gibi soruların kağıdı değil küçük ölçekli kendi yağında kavrulan bir firma

Önce arsa satisiyla millet gaza getirildi şimdi de bilancoyla grafik attım borsa genel küçük yatırımcı portföyu bu tahtada bilen bilir 3 yıldır oynuyorum cikacagin ve gireceğin zamanı bileceksin temettü 10 kuruş verir

Maliyetim 0 benim ister inan ister inanma geçmiş yazları okuyabilirsin

He alırsın 1000 2000 lot beklersin bölünür falan diye

Ama yüklü mal ile beklemek insanı uzer

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    İyi günler bu gibi kağıtlar sermayesi düşük mal toplu patron kağıdı.
    Kar sürdürülebilir mi ya da esas faaliyet karı ne olacak gibi soruların kağıdı değil küçük ölçekli kendi yağında kavrulan bir firma

Önce arsa satisiyla millet gaza getirildi şimdi de bilancoyla grafik attım borsa genel küçük yatırımcı portföyu bu tahtada bilen bilir 3 yıldır oynuyorum cikacagin ve gireceğin zamanı bileceksin temettü 10 kuruş verir

Maliyetim 0 benim ister inan ister inanma geçmiş yazları okuyabilirsin

He alırsın 1000 2000 lot beklersin bölünür falan diye

Ama yüklü mal ile beklemek insanı uzer
    Nilkız; Acsel artık eski Acsel değil, oyun oynanmaz.Bir yola çıktı önü açık. Cezası bitene kadar bir süre oyalanır biraz daha düşer belki ama artık para kazanma zamanı. Gemiden inen arkasından bakar.. Kesinlikle ytd

Sayfa 653/798 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •