Sayfa 673/799 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bugün 27 beklentim vardı...26 da kaldık.. bakalım yrina hayırlısı ile..27,70 ler yakışır..
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2.  Alıntı Originally Posted by kuzey Yazıyı Oku
    2021'in son çeyreğini brüt kar ya da esas faaliyet karı olarak baz almayı anlarım ama net dönem karı olarak baz almayı doğru bulmam. Zira süreklilik göstermeyen esas faaliyetlerden diğer gelirler (yanlış bilmiyorsam kur farkı gelirleri de içerir) ve yatırım faaliyetlerinden gelirler (her çeyrek yeniden değerleme yapılmaz) kalemlerinin son çeyrek etkili katkılarını unutmayalım.
    Bu arada şirket bilançosunu ve gelişimini ilgiyle izliyorum...

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz...
    26 olduk ... nasıl değerlendiriyorsunuz.. devamı gelecek değil mi?
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3. Arkadaşlar dökülen döküldü. İnşallah kırılım gelecek ve gerçek hedeflerine ulaşacak hissemiz. Tahta iyice gerildi ve bir an önce yukarı atarak gerilimin normale dönmesi dileğiyle. Kesinlikle ytd

Tahtacı bilir ancak teknik olarak artık 28 ve zirve denenmeli geçerse 45 50 bile olabilir gecemezse 23.5

Strateji kagittayiz izliyoruz

5. kaldır bakalım reha

6. Bundan sonra gelecek bilançolar önemli. Orta-uzun vade izliyorum. Bu sene çeyreklik dönemlerde 10M üzeri kar getirdiği sürece benim için sorun olmaz...

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz.

Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    26 olduk ... nasıl değerlendiriyorsunuz.. devamı gelecek değil mi?
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

Bu da TA ya laf atanlara kapak olsun

8. Bol bereketli kazançlar arkadaşlar....
    Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 673/799 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •