Sayfa 683/799 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Senin maliyet ten millete ne ki parayı mı bölüşeceksin

2.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    Senin maliyet ten millete ne ki parayı mı bölüşeceksin
    Siz bu forumda yenisiniz galiba? Çünkü bu forum takipleri bu tarz yazılara pek alışık değil. Biz buradaki dostlarla 3-4 yıldır fikir paylaşımı yapıyoruz.

Biz burasını başka forumlar gibi sataşma, laf sokma veya kavga etme yeri gibi değil de daha çok bilgi paylaşım yeri olarak kullanıyoruz.

Beğenmiyorsanız müdahil olmazsınız.
    iyi günler size.

3. Senin maliyetinin bize faydası varmı yoksa ne algı yaparsın 2 kuruştan aldım diye,buranin akıllısi bır senimi kaldin

Düzeltme devam yarın 41.5 a kadar gözüküyor %15 e yaklastik

5.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    Senin maliyetinin bize faydası varmı yoksa ne algı yaparsın 2 kuruştan aldım diye,buranin akıllısi bır senimi kaldin
    İşine bak arkadaşım! Seni tanımam etmem! Muhatap olma benimle!

Bizim algıyla ne işimiz olur. Hem maliyet söylemeyle nasıl bir algı oluşturulur anlamak mümkün değil!

Ama belki doğru şirkete yatırım yapıp azıcıkta sabır gösterilirse birazcık para kazanabildiğimizi dostlarla paylaşmışızdır.

Bu da en doğal hakkımız!

Bi soralım bakalım çalı arkasındaki dostlar hala buralarda mı?

_________
    Bana değil, kendi aklına güvenmelisin!

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Düzeltme devam yarın 41.5 a kadar gözüküyor %15 e yaklastik
    Sn Nikiz!
    O noktaya iğne atmadan rahatlamayacak .
    Beklemek en doğrusu bana göre!

_________
    Bana değil, kendi aklına güvenmelisin!

7. Mayıs ayı tüm piyasalarda zor gececek gibi..Bizi de bir zaman sonra etkileyebilir..
    Acsel hissemizde de tedbir uygulamalarindan bir tanesi sanirim bu hafta bitiyor..Hisse biraz hafifleyecektir. En azindan islem hacminde bir hareketlilik...Hisse genelde iyi cikislardan sonra hep düzeltmeye gidiyor. Ama Acsel eski Acsel degil..Düzeltmeler sınırli olacaktır diye düşunuyorum..40 a dogru yaklastikca da alıcilar ve hareketlilik artacaktir. Cunku alim icin firsat bekleyen bircok yatirimcı var..Ki bende onlardan biriym !.
    Bu arada sirketten yeni yatirimla ilgili gelismeler , seyir hakkinda bir bilgi aciklama gelse iyi olacaktir.. Evet calınin arkasindan izleyip gorecegiz ...ytd

8.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Mayıs ayı tüm piyasalarda zor gececek gibi..Bizi de bir zaman sonra etkileyebilir..
    Acsel hissemizde de tedbir uygulamalarindan bir tanesi sanirim bu hafta bitiyor..Hisse biraz hafifleyecektir. En azindan islem hacminde bir hareketlilik...Hisse genelde iyi cikislardan sonra hep düzeltmeye gidiyor. Ama Acsel eski Acsel degil..Düzeltmeler sınırli olacaktır diye düşunuyorum..40 a dogru yaklastikca da alıcilar ve hareketlilik artacaktir. Cunku alim icin firsat bekleyen bircok yatirimcı var..Ki bende onlardan biriym !.
    Bu arada sirketten yeni yatirimla ilgili gelismeler , seyir hakkinda bir bilgi aciklama gelse iyi olacaktir.. Evet calınin arkasindan izleyip gorecegiz ...ytd
    Yatırımda 6 ay bitmek üzere,kaldı ikinci 6 ay,,2023 yılı bence acsel yılı olacaktır, düşünün 8 milyon dolar ek gelir,insan düşündükçe 200 leri hayal ediyor,Allah acsel hissedarkarina sabır ve cesaret versin,bol kazançlar.

Sayfa 683/799 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •