Sayfa 726/800 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776 ... SonSon
Arama sonucu : 6393 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ardaş Yazıyı Oku
    Ben de sayenizde 8 liradan almıştım Bay Horasanlı sağolun.
    Ssizde sağolun ,insanlar kazanınca tanımadığımda olsa seviniyor mutlu oluyorum ,daha çok kazanmanız dileğiyle ,buralara pek yazmıyordum bir iki yıldır .

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Sayın horosanlı egeen 48 -50 lerde beraberdik hatırladım sizi.desiber alfisti tokkan royal daha kimler...güzel günlermişacsele sonradan 20 lerde girdim al sat buralara geldik.25blerde mal toplamak için alt kademelere hep verdim sonunda mal kalmadı elimde.:)
    o adını saydığınız hepsi biribirinde güzel insanları ,kağıda çakal sürüsü ve seviyesiz insanlar dadanınca terkedip gittiler ,bende öyle ,forumu mahvettiler o kağıdın onlar orada oldukca sırtı yerden kalkmaz ,eski dostları anmak güzel

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Ssizde sağolun ,insanlar kazanınca tanımadığımda olsa seviniyor mutlu oluyorum ,daha çok kazanmanız dileğiyle ,buralara pek yazmıyordum bir iki yıldır .
    Maşallah Sn Horasanlı cep telefonumdan izlediğim 100 hisse arasından Acseli seçtim.Sizi tanımıyorum fakat temelci arkadaşlar yazıyorlar foruma sıraya geçmişler demek geçmiş yıllarda önemli paylaşımlarınız olmuş Acsel yada diğer hisselerde tebrikler. İyisiniz fakat borsadan emekli olmanız gerekir bence sermayeyi büyüttüğünüz için sakın son yazdığım cümleyi yanlış anlamayın.

Bir daha grafik baktım küçük yatırımcıyı mağdur etmemiş hisse Acsel he dolar bazlı zirvesinin gerisinde daha açık yazıyım bu hissede trade etmeyende geçmiş yıllarda iyi para kazanmış sermayesi küçük umarım hep küçük sermayeli bebek hisse olmaya devam eder ve temettü hiç vermesin zaten büyüme hissesi temettü bekleyenler başka kapıya kış kış.

Acsel de düzeltme düşüşün bittiğini düşünüyorum bence önümüzdeki hafta yükselişine devam edecektir izlemeye devam.

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    o adını saydığınız hepsi biribirinde güzel insanları ,kağıda çakal sürüsü ve seviyesiz insanlar dadanınca terkedip gittiler ,bende öyle ,forumu mahvettiler o kağıdın onlar orada oldukca sırtı yerden kalkmaz ,eski dostları anmak güzel
    Bir tek Anatolien kaldı eskilerden egeende , onuda küstürdüler nadiren bilanço açıklanınca görüşünü yazıyor.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

68 altına gelmedikçe yön yukarı yana doğru kayabilir

25 ekim de 3, çeyrek açıklanmış ve ekim ayı ortasından beri düzeltme yaşayan hisse acsel bence en kötü 60 civarları diptir ve mantıklı olan 3 haneli rakamlarda kalıcılık sağlamasıdır izlemeye devam.

Sayfa 726/800 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •