Sayfa 729/799 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Trade imkanı verdi gene bugün vermemesi lazım neyse önemli olan seans kapanışı fakat bu devran böyle gitmeyecektir hisse zaten yükseliş trendinde zamanla kabuk değiştirecektir trene bence uygun yerden bindiğimi düşünüyorum.
    geçen defa 54 lerde almıştı hisselerimi bu defa 77,7 den iade ettim kendisine.73-72 lerde bekliyorum kendisini.ytd
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    geçen defa 54 lerde almıştı hisselerimi bu defa 77,7 den iade ettim kendisine.73-72 lerde bekliyorum kendisini.ytd
    Benim kafamdaki düşünce 2023 eylül ayı Acsel 200 üzeri kalıcılık sağlarsa bence başarıdır.Düşüşler ve yükselişler olsa da hissenin teknik grafik çok iyi durumda boş yükseliş yaşamıyor.ayrıca haftalıkta iyi kapanış yaptı daha önemlisi büyük hareketine bir başlarsa sağlam yükselişler yaşayabilir Acsel bol şanslar.Ben aynı hissede al,sat trade etmem büyük hareketi beklerim sabırla.

Cuma günü yaptığı primi geri verdi,trade hissesi Acsel boktan hem de çok boktan bir hisse kuruş hesabı yapıyorlar bu devran böyle gitmez umarım tüm malınızı kaptırır ve malsız kalırsınız umarım o dönemde hissede olurum kısmet.

Ben sattım sinirlenmek istemiyorum para kazanmaktan daha önemli. iyi şirket olabilir Acsel fakat bana göre değil he umarım kısa vade de 3 haneli rakamları yaşar herkese bol kazançlar.biri gider biri gelir yüzlerce hisse var zaten.

5.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Ben sattım sinirlenmek istemiyorum para kazanmaktan daha önemli. iyi şirket olabilir Acsel fakat bana göre değil he umarım kısa vade de 3 haneli rakamları yaşar herkese bol kazançlar.biri gider biri gelir yüzlerce hisse var zaten.
    Sizin sattıklarınızı egeeni satarak ben aldım galiba bugün.

Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Sizin sattıklarınızı egeeni satarak ben aldım galiba bugün.
    Kılıçlar çekildi demek mecazi yazdım.Benim aldığım hisse Magen hissesi zaten Acsel hissesiyle 2023 eylül nerede olur diye düşüncemi yazmıştım 2023 eylül ayında bakarız 2 hisse fiyatlarına zaten odaş forumuna arada sırada yazıyorsunuz.ayrıca acsel hissesi isterse 500 TL olsun ben yollamışım zaten arkaya dönüp bakılmaz borsada.bol şanslar size.

7. Borsada farklı sektörlerdeki hisseler kıyaslanmaz ama bir tanesiyle acsel i kıyaslamak istiyorum
    Ciro, kar, özsermaye, dönen varlık vb. rakamlar son bilançoda birbirine o kadar yakın ki, sanki aynada yansıması
    Görünürde farklı olan iki şey var...
    Ödenmiş sermaye ve borsa fiyatı...
    O hissenin ismini yazmayacağım, bilenler zaten bilir...
    Onun sermayesi 3,75 M iken cari borsa fiyatı 1150 lira
    Acsel'in sermayesi ve borsa fiyatı malum...
    Yani onun sermayesi acsel in 1/3 de
    Her şey aynı olduğuna göre, acselin 70 lira olduğu yerde o hisse 210 liralarda olmalı..
    Ya da onun 1150 olduğu yerde acsel 350 lira olmalı..
    Görünürde iki farklı şey var demiştim..
    Demek ki görünmeyende en başta spek geliyor olmalı...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

8.  Alıntı Originally Posted by radyocu Yazıyı Oku
    borsada farklı sektörlerdeki hisseler kıyaslanmaz ama bir tanesiyle acsel i kıyaslamak istiyorum
    ciro, kar, özsermaye, dönen varlık vb. Rakamlar son bilançoda birbirine o kadar yakın ki, sanki aynada yansıması
    görünürde farklı olan iki şey var...
    ödenmiş sermaye ve borsa fiyatı...
    O hissenin ismini yazmayacağım, bilenler zaten bilir...
    Onun sermayesi 3,75 m iken cari borsa fiyatı 1150 lira
    acsel'in sermayesi ve borsa fiyatı malum...
    Yani onun sermayesi acsel in 1/3 de
    her şey aynı olduğuna göre, acselin 70 lira olduğu yerde o hisse 210 liralarda olmalı..
    Ya da onun 1150 olduğu yerde acsel 350 lira olmalı..
    Görünürde iki farklı şey var demiştim..
    Demek ki görünmeyende en başta spek geliyor olmalı...
    sayın radyocu yıllar önce egeende beraberdik yanılıyormuyum fiyatıda 50 lerde falandı diye hatırlıyorum.acselde aynı kulvardayız.egendende vazgeçmedim:)

Sayfa 729/799 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •