Special Days Image
Sayfa 735/798 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bu arada hissenin önümüzdeki gunlerdeki performansı bize 4. Ceyrek bilancosu hakkında tahmin verecektir.
    Yinede Acsel de 2022 yi geride bırakip 2023 yilı satin alinmaya baslayacaktır. Ozellikle de yatirimlarin soylendigi gibi 2023 ün ilk yarisinda tamamlanması gerceklesirse artan ciro hasılat ve degerlemeyle beraber hem sirketin kârında hemde fiyatinda 3 lü rakamlar kolaylikla görulebilecektir. Izleyip görecegiz nasip olursa..ytd

2. Bu arada 4. Ceyrekte denizli kimya ihracati 3. Ceyrege gore geriledi, ceyreklik ciro yine gerileyebilir ancak eur/usd paritesi marjlara olumlu katki yapacak.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

3. INVES , VERUSA ve VERTU MAGEN ile istirak satisi icin ( Enda ) hisse devir sozlesmesi imzalamiş.. Gruptaki bu hareketlilikten önümüzdeki surecte Acsel de etkilenir mi acaba ? Ilginc yeni gelismeler olabilir ! Hayrolur insallah..ytd

4. Komsuda piser bizede düser demisler atalarimız..Grup buradan elde ettigi gelirden belki Acsel in yapacagı yeni yatirimlarına kucuk bir pay ayirirda daha erken tamamlar ! ..Ytd

5. 2022 beklentim 340m ciro ve 82-85m kar. Arsa degerlemesi kar rakaminda belirleyici olacaktir.

6. Acsel de gidisat hic normal degil..Agaların ( icerdekilerin ) bildiğı
    ! kucuk yatirimcinin bilmedigi birseyler var evet..Hisse hep yukarı gittikce sert satıslara maruz kalıyor. Acsel bu hale gelecek bir hisse degil. Bu kadar sahipsiz bırakilmasida. Hele bu kadar beklenti varken sirketten..Belli ki olumsuz giden birseyler var ! .. El mahkum izleyip gorecegiz.. ytd kendi düsuncelerimdir..

7.  Alıntı Originally Posted by jayjaybk Yazıyı Oku
    Bu arada 4. Ceyrekte denizli kimya ihracati 3. Ceyrege gore geriledi, ceyreklik ciro yine gerileyebilir ancak eur/usd paritesi marjlara olumlu katki yapacak.

Evet, Denizli kimya ihracatı 3. çeyreğe göre 25,4 milyon Usd den 4. çeyrekte yaklaşık 23 milyon usd ye düştü.
    Yalnız aylık bazında bakınca aylık kimya ihracatı
    Ekim...6,76 m Usd
    Kasım..6,90 m Usd
    Aralık..9,30 m usd olmuştur..
    Bu toparlanma sene sonuna has bir aylık bir zıplama değilse, devamının gelmesi muhtemel olabilir...
    Umarım da öyledir...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Acsel de gidisat hic normal degil..Agaların ( icerdekilerin ) bildiğı
    ! kucuk yatirimcinin bilmedigi birseyler var evet..Hisse hep yukarı gittikce sert satıslara maruz kalıyor. Acsel bu hale gelecek bir hisse degil. Bu kadar sahipsiz bırakilmasida. Hele bu kadar beklenti varken sirketten..Belli ki olumsuz giden birseyler var ! .. El mahkum izleyip gorecegiz.. ytd kendi düsuncelerimdir..
    selam
    şirkette hiç bir olumsuzluk yok.sadece tahta çakalların eline düşşmüş.aradım aynen söyledim yakışıyormu dedim tahtayı sahipsiz bırakıp çakallara teslim ettiniz diye. mart sonu 2500 tonluk üretim yatırımı bitiyor.isterlerse götürmesinler. 2025 de 5 yılım doluıyor.2025 kadar enselerindeyim.

Sayfa 735/798 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •