Sayfa 753/799 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Elimde kalmadi

2.  Alıntı Originally Posted by dinkana Yazıyı Oku
    Üstad takaslar ile ilgili biraz bilgi verebilir misin.Alıcı satıcı tarafta kimler var.Örneğin alıcı tarafta bank of var mı
    Saklama dağılımında; yaklaşık % 45 Garanti'de, % 10 ise İş Yatırımda. İlk beş kurumun toplamı % 70'in üzerinde, fiili dolaşımda 5 milyon lot olduğunu düşünürsek iyi toplandığını söyleyebiliriz, yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Saklama dağılımında; yaklaşık % 45 Garanti'de, % 10 ise İş Yatırımda. İlk beş kurumun toplamı % 70'in üzerinde, fiili dolaşımda 5 milyon lot olduğunu düşünürsek iyi toplandığını söyleyebiliriz, yatırım tavsiyesi değildir.
    Bilgilendirme için teşekkürler.Garanti ve İş Yatırım'ın elindekiler genelde değişmiyor.57 den 85 e hızlı çıkışta kağıtta kimler var? Örneğin Bank Off varsa iyi götürür iyi satar.

4. Tekrar 85 olunca gidecek gibi oldu ancak takati yetmedi.Şu an bir miktar yeşil olarak duruyorsa endeksin yüzü suyu hürmetine duruyor olabilir.Ne kadar geri çekilir ve ne kadar yataya bağlar bir tahminde bulunmak bile zor.Tavan olmak üzereyken neredeyse kırmızı kapatacak olması keyfimizi kaçırdı.
    Son düzenleme : dinkana; 03-07-2023 saat: 18:23.

5.  Alıntı Originally Posted by dinkana Yazıyı Oku
    Bilgilendirme için teşekkürler.Garanti ve İş Yatırım'ın elindekiler genelde değişmiyor.57 den 85 e hızlı çıkışta kağıtta kimler var? Örneğin Bank Off varsa iyi götürür iyi satar.
    Cari alım satımları takip etmiyorum hocam, orta ve uzun vade yatırım yaptığımdan sadece saklama dağılımına bakıyorum, bol kazançlar dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Cari alım satımları takip etmiyorum hocam, orta ve uzun vade yatırım yaptığımdan sadece saklama dağılımına bakıyorum, bol kazançlar dilerim.
    Eyvallah üstad.Ben de uzun vadeciyim.Çıksa da düşse de buralardayım.Ben de uzun vadeci olan herkese bol kazançlar diliyorum.

7. 03.12.2021 tarihli özel durum açıklamamıza konu yıllık 2.500 ton kapasiteli yeni saf CMC tesisi yatırımımız kapsamında yeni fabrika binamızın inşası tamamlanmış olup, üretim hattının montajına başlanmıştır. CMC saflaştırma tesisimizin 2023 yılının Eylül ayında tamamlanarak üretime başlanması planlanmaktadır.

8.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    03.12.2021 tarihli özel durum açıklamamıza konu yıllık 2.500 ton kapasiteli yeni saf CMC tesisi yatırımımız kapsamında yeni fabrika binamızın inşası tamamlanmış olup, üretim hattının montajına başlanmıştır. CMC saflaştırma tesisimizin 2023 yılının Eylül ayında tamamlanarak üretime başlanması planlanmaktadır.

Bina inşaatı başladı mı başlamadı mı derken...
    Bitti haberi güzel oldu..
    Üretim hattı montajı bitirilip üretime başlanmasına da iki ay kalmış...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Sayfa 753/799 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •