Sayfa 757/800 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767 ... SonSon
Arama sonucu : 6393 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Gelmez oralara buralarda 80 85 arası durup bir hafta içinde yukarı gitmesi lazım gidecekse uzadıkça iyi olmaz

En tehlikeli olan biraz düşüp yükselip yeniden tepeyideneyip gecememesi ikili tepe

Uzunda bekleyen için hiç sorun yok benim gibi lot artırmak isteyenlere yazdıklarım hedefim 200 ve üstü hele bu enflasyon döneminde 2019 dan beri elimde maliyetin yok çok para kazandırdı çok

Konya zararda yıllardır 4000 lira sumas 100 TL gözaltında

3.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Gelmez oralara buralarda 80 85 arası durup bir hafta içinde yukarı gitmesi lazım gidecekse uzadıkça iyi olmaz

En tehlikeli olan biraz düşüp yükselip yeniden tepeyideneyip gecememesi ikili tepe
    Verusa şimdilik düşük fiyattan mal almak için kağıdı baskılayan gitmesine engel olan taraf oldu diyebilir miyiz. Endeks 6500 e doğru giderken ve yeni fabrikanın üretime başlayacağı haberi gelmişken nihayetinde kağıt yükseliş trendine girmişken 65.45 ten mal toplayacağım haberi trendi şimdilik alt üst etti gibi görünüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Uzunda bekleyen için hiç sorun yok benim gibi lot artırmak isteyenlere yazdıklarım hedefim 200 ve üstü hele bu enflasyon döneminde 2019 dan beri elimde maliyetin yok çok para kazandırdı çok

Konya zararda yıllardır 4000 lira sumas 100 TL gözaltında
    2019 yılında ortalama 3.5 lira idi.Maliyetiniz çok iyi.Aynı tarihlerde dolar herhalde 5.5 lira idi.Kağıt 4 yılda 90 liraya geldi.Hiç al sat yapmasanız dahi 25 kat getiri sağlamış.4 yılda fiyatı 25 kat artan çok az mal ve hizmet vardır. Dolar 5 kat artmış.Ben 2021 şubat ayında aldım.Naci Ağbal bir güven ortamı sağlamıştı 26 olduk gidiyorduk.Mart ayında bir pazar gece yarısı Naci Ağbal görevden alınınca borsa tepetaklak olmuştu.Yabancı kaçıp gitmişti.Acselde % 50 zararda bir yıla yakın beklemiştim.O günden bu güne hiç satmadığım gibi ara ara küçük eklemeler bile yapıyorum.Borsada emsallerine baktığımızda çoğu 200 liranın üzerinde.Bunu da öyle olacak umudu ile hiç satmadık.

Olacak batık sirketler zaten o fiyatlarda

Tahtayı anlamak lazım her zaman gidip gidip dinlenirler şu bir hafta dinlenir 78 80 aralığına kadar gelebilir 57 90 i sindirir mal uzun yatay dönemlerde toplanır git gel yüksek volatilrde satilir

6. Alış satış kademelerini gören var mı? Kağıdın durumunu daha iyi görmüş oluruz. Bir kaç kademeye yüklü satış koydular belki ama alan yoktur karşılanmıyordur. Kendi aracı kurumumda bunları göremiyorum. Görenler varsa paylaşsalar iyi olur.

7.  Alıntı Originally Posted by dinkana Yazıyı Oku
    Alış satış kademelerini gören var mı? Kağıdın durumunu daha iyi görmüş oluruz. Bir kaç kademeye yüklü satış koydular belki ama alan yoktur karşılanmıyordur. Kendi aracı kurumumda bunları göremiyorum. Görenler varsa paylaşsalar iyi olur.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

8. Paylaşımınız için teşekkürler sayın deva-i dert .

Sayfa 757/800 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •