Sayfa 770/799 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Hocam düşünceleri tamamen yanlış acsel 1000 manipülasyon olur aynı pamel gibi 1000 olur bir ay sonra 250 ye geri gelir

Ordaki alfa solar denen şirket 800 TL alan bu işi bilmiyordur 6 ay içinde altında kalacaklar sdt aynı şekilde defter değerinin 38 katı parasını 115 yılda çıkartıyor fk

Biz kumara oturmadim yatırım yaptık acselin düşmesinde verusanin hiç bir payı yok

Bu şirket kimyasal üretiyor en büyük kısmı petrol kuyusu açılırken kullanılan kimyasallar herkes petrol üretimini kısıyor fiyatlar düşmesin diye

Yeni kuyu açılmıyor senin hissende kar edemiyor
    Geçen senenin yarışı kar etmiş ona rağmen geçen seniki fiyatında heee dersenki x hisse fezaya çıktı bu hisse bu kadar yanlış yatırım yapmışsın git onlardan al

1000 olur 150 200 milyon karlar yazmaya başlayınca o zaman kalıcı olur oralarda öteki türlü pamel gibi geri gelir

Bugün tahtaya baktım mal toplanmadi satışlar karşılandı işlem hacmi zayıf pazartesi önemli geri gelmemesi lazım gelmezse yeni atak başlar 110 lara

3.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Hocam düşünceleri tamamen yanlış acsel 1000 manipülasyon olur aynı pamel gibi 1000 olur bir ay sonra 250 ye geri gelir

Ordaki alfa solar denen şirket 800 TL alan bu işi bilmiyordur 6 ay içinde altında kalacaklar sdt aynı şekilde defter değerinin 38 katı parasını 115 yılda çıkartıyor fk

Biz kumara oturmadim yatırım yaptık acselin düşmesinde verusanin hiç bir payı yok

Bu şirket kimyasal üretiyor en büyük kısmı petrol kuyusu açılırken kullanılan kimyasallar herkes petrol üretimini kısıyor fiyatlar düşmesin diye

Yeni kuyu açılmıyor senin hissende kar edemiyor
    Geçen senenin yarışı kar etmiş ona rağmen geçen seniki fiyatında heee dersenki x hisse fezaya çıktı bu hisse bu kadar yanlış yatırım yapmışsın git onlardan al

1000 olur 150 200 milyon karlar yazmaya başlayınca o zaman kalıcı olur oralarda öteki türlü pamel gibi geri gelir
    Bahsettiğin pac adı verilen sondaj kuyularında kullanılan bir ürün üretiyor. Bazı Opec ülkeleri arzı azalttı tamam da buna karşı ABD üretimi artırma kararı aldı. Şirket ABD ye önemli oranda ihracat yapıyor. Bu şirketin asıl üretimi pac değil saf cmc. Yeni kurulan fabrika da saf cmc üretimini artırmak için kuruldu. Saf cmc kozmetikten gıdaya temizlik ürünlerine varana kadar pek çok alanda kullanılıyor. Şirketin asıl işi bu. Biz demiyoruz pamel gibi spek hareketlerle haketmediği yerlere götürsünler. Sn nilkiz ben 3 yıldır borsadayım ama 35 yıldır borsada olan büyük bir tecrübe var yanımda. Geçen whatsaptan yazdım bizim kağıt tepeden yuvarlanır gibi yine yuvarlandı vaziyet ne olacak diye. Bir kaç dk sonra aradı temelinden tekniğine 2 saat acselden bahsetti. Emsallerinden on on beş tane şirket örneği verdi. Hepsi de acsele göre beş kat on kat primlenmiş. Sermaye yapısı bu şekilde olupta bu hareketlenmeyi yapmayan çok az kağıtlardan biri de bu kalmış. Adamın analizlerine göre bugün itibariyle kağıdın en az 500-600 liradan fiyatlanması lazım. Özellikle işin içinde gedik yatırım var sahipleri yatırımcıya güven vermiyor dedi. Alarkonun elinde olsa kağıt bugün bin lira idi dedi. Gidemeyenlerden biri de bu olunca bir gün bir hareket yapacak tak tak gidecek gibi geliyor insana. Pamel gibi olmasın sadece biraz emsallerine yaklaşsın istiyoruz başka bir şey değil.

İndikatörler sata dönüyor yarın belli eder nu oluştu tepede

5. Portföyümde neyi sattı isem gitti. Bir daha dönüp alamadım. Örneğin kayseri şekeri 29 dan sattım 38 olmuş. Çok böyle örneklerim. Tek satmadığım acsel. [email protected] ya mail atayım. Neyi sattı isem gitti tek sizin kağıdı satmadım satarsam ne olur diye yazayım.

6. 10 yılda 37.7 kat gitmiş. 2013 te asgari ücret net 803 lira imiş 14 kat gitmiş. 2013 te dolar 1.88 lira imiş 14 kat gitmiş. Dolara göre 2.5 kat gitmiş ancak pek çok hisse ile karşılaştırdım onlara göre yaya kalmış. Örneğin ismen 110 kat alark 81 kat gitmiş..Acsel daha yola yeni çıkmış daha yolun başında gibi. Gidecek çok yolu var.

7. VERTUNUN zarardan kara geçmesi için tek çare acseli pamel gibi götürmek.Bakalım patron bu beklentimi gerçekleştirecekmi.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

8. Halka açıklığı % 80 den fazla olan sahipsiz batak bir şirket görünümündeki ihlas 6 ayda % 50 gitmiş acsel % 31 olacak iş değil.

Sayfa 770/799 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •