Sayfa 786/799 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 6,281 - 6,288 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. dayanamadık yine girdim acsele bugün.115 lerden vediğini 128 den geri almanın beklentisi güçlü olmalı.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

2. Kap var mı diye baktım varmış. Açığa satış ve kredili işlem yasağı gelmiş. Yarın yön aşağı olabilir sonra da yataya sarabilir. Kapta en fazla görünen devre kesici bilgileri.

3.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    dayanamadık yine girdim acsele bugün.115 lerden vediğini 128 den geri almanın beklentisi güçlü olmalı.
    Biz girdik akabinde brüttt takasss
    saat 18.54
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında ACSEL.E, BFREN.E, ERBOS.E ve INTEM.E payları 18/10/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 17/11/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

Adam ne testere yaptı ne salladı kökünden koparacak yaw tamam anladık seni

5. Kağıtta sadece açığa satış ve kredili işlem yasağı var brüt takas yok. Spek kağıdın orası ile burası ile oynamaya devam ederse brüt takasta gelir. Sığ kağıtlarda bu tip tedbirlerle volaliteyi engellemek pek mümkün değil. Spek sabah yine yaptı yapacağını. Kağıt bu günlerde yeşil endeksi sevmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by dinkana Yazıyı Oku
    Kağıtta sadece açığa satış ve kredili işlem yasağı var brüt takas yok. Spek kağıdın orası ile burası ile oynamaya devam ederse brüt takasta gelir. Sığ kağıtlarda bu tip tedbirlerle volaliteyi engellemek pek mümkün değil. Spek sabah yine yaptı yapacağını. Kağıt bu günlerde yeşil endeksi sevmiyor.
    demekki yeşil endeksi kağıtta satış fırsatı görüyor

7. Üst üste üç tavan üst üste üç yıkılış. Spek saniyeler içinde kağıdı % 9 dan % 3 e çalmayı başardı. Açığa satışta yokken bir anda kim kime % 6 oranında satabildi. Açığa satış yasağı ne işe yaramış oldu. Spek her türlü oynuyor her türlü çakıyor. Dikkatimi çeken bir şey daha var. Denizli Çal da konfrut gıda diye bir şirket var. Günlerdir hem acseli hem de konfrutu dikkatlice takip ediyorum. Aralarında bir terslik var. Acsel yeşilse konfrut kesinlikle kırmızı oluyor..Konfrut yeşilse acsel kırmızı oluyor. Sanki aralarında ters bir korelasyon var. Her ikisi de elimde olduğu için yakından takip ediyorum..Bu gün kapanışına on beş yirmi dakika kala konfrut gıda % 5 kırmızı idi acsel de 138.10 kuruş ile tavandı..Konfrut bir kaç dakika içinde 21 liradan 24.50 liraya çıkarak % 6 yükseldi. Eyvah dedim konfrut bu hareketi yaptıysa acsel kesin yıkılır. Baktım gerçekten de öyle olmuş. Tavan çoktan bozulmuş ve kağıt tavandan % 3 e düşmüştü. Acsel % 3 den % 6 ya yükseldi bu defa konfrut % 6 düştü..Ne alaka denilebilir ancak durum böyle.

8. Endeksle inatlaşan kağıt oldu.Bu fiyatlarla direnmesi güçlü spek gerektirir.Bizim speğin dayanabileceğini sanmadığımdan vedalaştım bugün.Kalanlara bol şans.Biraz nakitte kalıp uygun fiyata düşerse alım yaparım.ortadoğu borsaya huzur vermiyor.

Sayfa 786/799 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •