Sayfa 79/798 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 625 - 632 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. sondaj malzemesinin acsel den başka üreticisi yok mu ?

2. SondajI bize yapıyorlar gibime geldi

3.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Sn Expert bey , geminin akdeniz e doğru yola çıktığının haberini , dün gece , tv. den haberleri dinlerken öğrendim.Nitekim , dışişlerimiz de Doğu Akdenizdeki ve Kıbrıstaki çıkarlarımızı koruyacağımızı, bu nedenle sondaj gemilerimizin yola çıktığını söyledi.
    Arkadaşın sorduğu soru sizce sondaj gemilerimizin yola çıktığı mı yoksa sondajda kullanılacak kimyasalın Acsel'den alındığı bilgisi mi?

4.  Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    SondajI bize yapıyorlar gibime geldi
    sayın hasan_boluk, öyle bir espri yapmışsınız ki, sinirim bozuldu bir süre gülmekten kendimi alamadım. malesef acı gerçek bu galiba, 4.55 lerden yedire yedire düşürdüler hisseyi, asıl yarın önemli gibi görünüyor grafikte, 3.31 kanal dibi, beklenen yukarı kanal tepesine doğru gitmesi, ama endeks ve kur durumu dikkate alındığında kanalı aşağı kırıp düşüşe devam ederse....... işte asıl sondaj o zaman olacak sanırım.
    bu arada aklımda bir soru var, geçen genel kurul toplantısında karara bağlanan "temettünün 26 haziran 2019 tarihinde verilmesi" konusu. neden haziran sonu?????? belli bir sebebi var mı acaba bilenler aydınlatırsa çok sevinirim sayın ortaklar. hazirana kadar kuşa dönmese bari hisse. yatırım tavsiyesi değildir. acemi fikirlerim bunlar, kimse bana güvenip yatırım yapmasın, zira zarar kol gibi.

5. temettünün dikkate alınacak bir tarafı yok ki

6. Temettü devede kulak anca cep harçlığı olur.

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kağıt endeksteki düşüşe uyuyor. Ancak endekste artık paldır küldür satıcılı düşmüyor.
    Endeks ne olur bilemem. Ancak güzel bir haber hissseyi endeksten ayırmaya yeter .. Yeterki haber gelsin.
    Şu anda acıselsan ın bize attığı kazığı yiyoruz. Yanlış haber verdi . İmar değişikliği askıya çıktı dedi. 1,5-2 ay oldu tık yok.. Çünkü askıya çıkmamıştı.. Merak edenler 2-3 sayfa önce yazdığım spk başvuruma bakabilirsiniz ..
    Şimdi ne edicez?
    4.10 dan sattiğım kağıdı habere uyup 4 ten aldım .. Aldıklarımı 3.90 sattım.. Sonra 3.70 ten tekrar aldım. 3.59 dan sattım .. Şimdi 3.32 den tekrar aldım .. Doğrana doğrana iniyorum.. Para kaybettim.. Ama sonuçta 4 ten alıp beklemekten iyi durumdayım şu anlık....kazandımmı kaybettimmi hala çözemedim?
    Ama o haber olmasa 3.50 olmadan girmezdim

8.  Alıntı Originally Posted by İncome expert Yazıyı Oku
    Kağıt endeksteki düşüşe uyuyor. Ancak endekste artık paldır küldür satıcılı düşmüyor.
    Endeks ne olur bilemem. Ancak güzel bir haber hissseyi endeksten ayırmaya yeter .. Yeterki haber gelsin.
    Şu anda acıselsan ın bize attığı kazığı yiyoruz. Yanlış haber verdi . İmar değişikliği askıya çıktı dedi. 1,5-2 ay oldu tık yok.. Çünkü askıya çıkmamıştı.. Merak edenler 2-3 sayfa önce yazdığım spk başvuruma bakabilirsiniz ..
    Şimdi ne edicez?
    4.10 dan sattiğım kağıdı habere uyup 4 ten aldım .. Aldıklarımı 3.90 sattım.. Sonra 3.70 ten tekrar aldım. 3.59 dan sattım .. Şimdi 3.32 den tekrar aldım .. Doğrana doğrana iniyorum.. Para kaybettim.. Ama sonuçta 4 ten alıp beklemekten iyi durumdayım şu anlık....kazandımmı kaybettimmi hala çözemedim?
    Ama o haber olmasa 3.50 olmadan girmezdim
    Bence , kağıt iyice toplanmadan ve böylece fiyatı 4,00 TL. leri geçmeden iyi haberler gelmez diye düşünüyorum. Ama yine de belli olmaz.

Sayfa 79/798 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •