Sayfa 793/799 İlkİlk ... 293693743783791792793794795 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Ben pozisyonumu bozmayı düşünmüyorum hatta uzun yıllar taşımayı düşünüyorum tabi çok ekstrem bir fiyatlama olmazsa.
    Yolun daha başındayım acsel için.
    Yeni fabrika üretime başladı. Şirkete yıllık 8 milyon dolar katkı sağlayacak. Hal böyle iken hisse senedi ile vedalaşmak hiç akıllıca görünmüyor. Sizin de belirttiğiniz gibi sabırlı olup uzun vade elde tutulursa daha fazla kazandırma ihtimali çok yüksek.

Alıntı Originally Posted by dinkana Yazıyı Oku
    Yeni fabrika üretime başladı. Şirkete yıllık 8 milyon dolar katkı sağlayacak. Hal böyle iken hisse senedi ile vedalaşmak hiç akıllıca görünmüyor. Sizin de belirttiğiniz gibi sabırlı olup uzun vade elde tutulursa daha fazla kazandırma ihtimali çok yüksek.
    Aynı fikirdeyim, aslında hikâye bitti, yeni hikâye artık güzel bilanço olur bence, biraz buralarda bekleyeceğiz gibi. Yeni gelenleride sindirmek isteyebilirler.
    Saygılar.

3. Acsel 'de hikaye bitmez dostlar. Daha sanayi arsası var....

Çalı arkasındakilere selam olsun :)

4.  Alıntı Originally Posted by jayjaybk Yazıyı Oku
    2020 son çeyreğinden beri tasidigim malın büyük kismini 150'den sattım. Kalan mali da 165'e yazdım. Şirket güzel fena değil ama grup kotu (en kibar tabirle), benden bu kadar. Kalanlara hayırlı kazançlar.

Ytd
    Sizede hayırlı kazançlar, bende 150 üstü sattıklarımı tekrar yerine koydum. Uzun vade tutmayı düşünüyorum, ara arada böyle hızlı çıkışlarda bir miktar satıp adet arttırmayı hedefliyorum.

5. brüt takas ne zaman bitiyor .yazarsanız memnun olurum ,şimdiden saygılar ..

6. aralık 8 seans sonu bitiyormuş ..

7. Yeni fabrika çok büyük ihtimalle kırmızı çerçeve içine aldığım yapı olmalı. Büyük görünmüyor daha çok ek üretim tesisi görünümünde. Bakalım şirkete yıllık 8 milyon dolar katkı yapabilecek mi. Devlet ihracatçı şirketlere her türlü desteği verecek gibi görünüyor. Mehmet Şimşek iş âlemine sesleniyorum, önümüzdeki dönemde iç talep yavaşlayacak, mutlaka dış pazar arayışına girsinler şeklinde açıklamalar yaptı. 2024 te iç talep daralacak ihracatçı olmayan iç piyasaya mal satan şirketlerin durumu iyice zorlaşacak. Bu nedenle ne edin edin dış pazar bulun dedi. Bu demek oluyor ki acsel gibi ihracatçı şirketler her yönü ile desteklenecek.

8. Hırsız ve sahtekar bir yönetim kurulu Allahınızdan bulun

Sayfa 793/799 İlkİlk ... 293693743783791792793794795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •