Sayfa 80/798 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 633 - 640 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. bugün merkez bankasının müdahalesi doların ateşini bir miktar düşürmüş görünüyor, yarın endekste bir toparlanma beklenebilir, bizim hisse de bu minvalde formasyondaki kanalın tepesini deneyebilir diye değerlendiriyorum. yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    bugün merkez bankasının müdahalesi doların ateşini bir miktar düşürmüş görünüyor, yarın endekste bir toparlanma beklenebilir, bizim hisse de bu minvalde formasyondaki kanalın tepesini deneyebilir diye değerlendiriyorum. yatırım tavsiyesi değildir.
    Kanalın tepesi kaç TL. yi gösteriyor.

3. 3.50 - 3.60 arasını gösteriyor düşen formasyon kanalının tepesi. yatırım tavsiyesi değildir.

4. Ek 22414 tamamen eğitimsel olarak hazırladığım bir grafiktir. yatırım tavsiyesi içermez.

5. Bunlar , malı yüksek fiyatlardan bizlere kilitlediler. Artık , geri almak için yükseltmek zorunda kalacaklardır diye düşünüyorum. Şirket ihracat ağırlıklı çalışıyor. Bu nedenle dövizdeki yükseliş artı bir değer yaratacaktır. Ayrıca şirketin doğru dürüst borcu olmadığı gibi döviz fazlası da var. Verusa holdinge verdiği borç paradan da faiz geliri elde ediyor.Bütün bunlar düşünüldüğünde , her ne kadar ortam kötü ise de bu fiyatlarda uzun süre kalması ya da daha aşağıları denemesi zor gibi görünüyor.

6. kanal tepesini denerse bir miktar rahatlatabilir, ama kanalı aşağıya kırarsa kol kesmek zorunda kalabilirim ben kendi adıma. yatırım tavsiyesi değildir. sakın bu acemi fikirlerime bakıp kimse yatırımına yön vermesin. zira zarar kol gibi.

7.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    kanal tepesini denerse bir miktar rahatlatabilir, ama kanalı aşağıya kırarsa kol kesmek zorunda kalabilirim ben kendi adıma. yatırım tavsiyesi değildir. sakın bu acemi fikirlerime bakıp kimse yatırımına yön vermesin. zira zarar kol gibi.
    Ben , kendi adıma , ne olursa olsun , kesinlikle kol kesme yoluna gitmem.Zaten olan olmuş. Ölmüş eşek kurttan korkmazmış. Şirkete inancım tam. Korkulacak hiçbir durumu olmadığı gibi bir çok pozitif beklentisi var... Elbet , bu günler de geçecek. Sabırlı olmak lazım.
    Son düzenleme : By Akıl; 10-05-2019 saat: 00:10.

8. Bende de zarar kol gibi , ama hisse sayımı , borç- harç bulup sürekli arttırıyorum. Tekrar 4.50 TL. leri gösterdiğinde zarardan kurtulup , az bir kara da geçmiş olacağım.

Sayfa 80/798 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •