Special Days Image
Sayfa 81/798 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 641 - 648 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. By Akıl said: Dün 11:29 Sondaj gemimizden biri , doğu akdenize doğru yola çıkmış. Di

By Akıl Said Dün 11:29

Sondaj gemimizden biri , doğu akdenize doğru yola çıkmış. Diğeride hazırlanıyormuş. Bunlar , sondaş sırasında kullandıkları kimyasalı Acsel fabrikasından alıyormuş. Benden söylemesi. Mallarımızı ucuza kaptırmamak lazım. 4 55 TL. leri beğenip de satmadım. Hedefim nerelerde , ona göre düşünün

Meldak
    Bir gün önce
    0 Oy

Sondaj gemimizden biri , doğu akdenize doğru yola çıkmış. Diğeride hazırlanıyormuş. Bunlar , sondaş sırasında kullandıkları kimyasalı Acsel fabrikasından alıyormuş. Benden söylemesi. Mallarımızı ucuza kaptırmamak lazım. 4 55 TL. leri beğenip de satmadım. Hedefim nerelerde , ona göre düşünün

Sayın By akıl aynı mesaj noktası virgülüne ve yazım hatasına kadar farklı isimde bir başka paylaşım sitesinde yer alıyor bi tesadüf mü acaba
    Son düzenleme : myturkmen; 10-05-2019 saat: 15:01.

2.  Alıntı Originally Posted by myturkmen Yazıyı Oku
    By Akıl Said Dün 11:29

Meldak
    Bir gün önce
    0 Oy

Sayın By akıl aynı mesaj noktası virgülüne ve yazım hatasına kadar farklı isimde bir başka paylaşım sitesinde yer alıyor bi tesadüf mü acaba
    Bu haberi tv. den dinledikten sonra , yazımı , birkaç paylaşım sitesine kopyala yapıştır şeklinde yolladım. Hissenin fiyatının aşırı düşük olduğunu , bu fiyattan satış yapmanın mantıksız olduğunu , daha çök Acsel yatırımcısına ulaşarak , anlatmak istedim.
    Son düzenleme : By Akıl; 10-05-2019 saat: 16:40.

3. Peki anlıyorum inşallah diğer nickle belirttiğiniz gibi hedeflerinize de ulaşırsınız

4.  Alıntı Originally Posted by myturkmen Yazıyı Oku
    Peki anlıyorum inşallah diğer nickle belirttiğiniz gibi hedeflerinize de ulaşırsınız
    İnşallah kardeş...Canım çok sıkkın , büyük umutlarla aldığım ve kredi çekerek takviye yaptığım hissede , hem fiyatının düşmesiyle , hem de kredi faizleri nedeniyle uğradığım zarar çok büyük boyutlarda.

5. Hep aynı durumdayız hiçbir yerde yazmadım yazamıyorum maalesef 3,5 yıldır bekliyorum bende

6.  Alıntı Originally Posted by myturkmen Yazıyı Oku
    Hep aynı durumdayız hiçbir yerde yazmadım yazamıyorum maalesef 3,5 yıldır bekliyorum bende
    Sanayi arsasına dönüşen arazisi hakkında da bir haber gelmiyor. Şirketin karlılığının yanısıra , en çok umut bağladığım ve hisse sayımı arttırmama neden olan bu arsa mevzuğu idi. Hissenin % 48 ini birim pay başına 2,72 TL. den alan Verusa holdingin de bu hissede daha fazla payını arttırmak için, dolaşımdaki hisseleri toplayacağına dair bir beklentim vardı. O da gerçekleşmedi .Kimbilir, belki de arsanın değerlemesi yaklaştığında toplamaya başlayabilir.
    Son düzenleme : By Akıl; 10-05-2019 saat: 23:47.

Arkadaşlar bu hisseye birisi devamlı
    Oynuyor bir bakıyorsun yüzde 3 artı
    Bir bakmışsın yüzde 2 ekşi
    Şirketin arsası Denizli büyükşehir meclisinde onay bekliyor.
    Arsanın ne olacağını genel kurula katılarak sordum elektronik ortamda katıldım.
    Birde bu hisseyi krediyle alan arkadaşlara tavsiyem krediyle hisse almiyalim
    Çünkü faizler yüksek piyasa çok kırılgan.
    Hele bu hissede yüklü pozisyon satacagimuz zaman sığ olması nedeniyle sıkıntı kademeler küçük lotlar
    Bilmeyenlere iletmiş olayım.
    Piyasada bunun gibi birçok hisse mevcut gitmeyince girmiyor
    Sağlıkla kalın yt.tv.degildir

Henüz arsa ile ilgili bir karar yok dediler

Sayfa 81/798 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz