Sayfa 84/798 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 665 - 672 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. yataya sardı bir haftadır, aşağı mı gitsem, yukarı mı gitsem diyor sanki.. endeks umut vaadetse yine bir türlü.. uzuncu yaptı bu hisse beni. gerçi naapsın kağıt, endeks bu kadar kırılgan olunca, dolarizasyon, s-400, iran, seçim meçim derken naapsın bu kağıt. arsa dedik, karlı bilanço dedik, beklenti dedik girdik bir kere, aslında endeks mendeks dinlememesi lazımdı ama etkileniyor işte garibim, ya da ben böyle düşünmek istiyorum. yatırım tavsiyesi değildir. acemi görüşlerdir bunlar.

2. 4 Mart 2019 da 4,54 TL. yi gördü. 2,5 Aydır düşüyor. Bugün 3,28 TL..... Hisse değerli olduğuna göre, elbet 4,54 TL. yi tekrar görüp , daha ilerisini hedefleyecektir diye düşünerek , hiç satmadan umutla beklemekteyim. Nasipte varsa, kazanırız....4 Martta,dolar 5.40 TL. idi. Bugün 6 TL. Dolar bazında bakarsak , hissenin 4,50 TL. lik fiyatına ,dolardaki artışı düşünerek bir %10 daha eklersek 4,94 TL. oluyor. 4 Martta , 4,54 TL. den satmayan için , ilerde oluşabilecek 4,94 TL. fiyattan , satması anlamsız olur.Daha yukarıları hedeflemek gerekir diye düşünüyorum. 5 TL. yi geçerse , hisselerin yarısını satıp, düşüş bekleyip , tekrar girilebilirim gibi, bir çok deli fikir, kafamda uçuşuyor.
    Son düzenleme : By Akıl; 17-05-2019 saat: 00:41.

3. sn by akıl, maalesef hisse 3.30'u geçemiyor:oleyo:, hele bir 3.50 üstüne atmayı becerebilsin de.. ondan sonra birlikte hayal kurarız 4.94 te mi satalım, 5 temi 6 da mı..

4. 16 may 18.52 2019 kap bildirimi; "Şirketimizin 03.05.2019 tarihinde yapılan genel kurul toplantısında alınan; Şirketimizin 2019 yılına ilişkin finansal raporlarının denetlenmesi için bağımsız denetim kuruluşu olarak PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Anonim Şirketi'nin (a member of PricewaterhouseCoopers) seçilmesine ilişkin karar Acıpayam Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından 16.05.2019 tarihinde tescil edilmiştir."

5. aylık, 3-6 aylık ve yıllık grafiğine bakıyorum hissenin.. kabul halen kanalı aşağıya kırmış değil, ama düşen trendi de bir türlü yukarı da kıramıyor. bir haber lazım, güzel bir "neden" lazım, bu haber seçime kadar gelir mi? bilmem, ama 3.07 görmemesi için bir sebebe ihtiyacımız var sayın ortaklar.. arkadaşların zaman zaman altını çizdikleri gibi çok da sığ bir hisse, atıyorum 5K satamıyorsunuz bir seferde, 500 lot satsan bir iki kademe geriye geliyor, hacim cılız, 3.21 e düşürdüler bugün sonra bir 8.5K ardından bir 26K alış geldi.. maliyet düşürmek istemiyorum, ilave mal alarak kaybımı telafi edemeyeceğimin farkındayım, psikolojik rahatlamaya da ihtiyacım yok kendi adıma, öngördüğüm seviyeye saklıyorum kalan cephanemi, belki o zaman maliyet düşürmek anlamlı olabilir.. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerim sadece beni bağlar.

6. Yok mu bi gelişme arkadaşlar hissede? Bu da mı İstanbul seçimlerini mi bekliyor acaba

7. 2017 den bu yana finansallari gayet güzel gibi, yüzde seksen yurt dışı ihracat yapıyor finansallarda satışlardan anlaşıldığına göre, ama buralarda sürünüyor 🤔..cozebilmis degilim, elimi bosaltsam anlık ta olsa tabana yapışacak kağıt, zaten sigdi, iyice siğlasti elbet bir gün canavarlasirsin biz de içinde oluruz ne diyelim...bakıp gorecez...

8. Bu fiyatan bayağı mal top lamış olması lazım çok baskıladılar kagıdı ortamda tahtacıya çalışıyor artık kendini gösterir diye umuyorum.

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 84/798 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •