Sayfa 86/86 İlkİlk ... 3676848586
Arama sonucu : 684 madde; 681 - 684 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Öyle düşünmeyin , doğru dürüst yükselen bir hisse yok aslında. Suni olarak yükseltilen hisseler var. Bu hisselere bulaşanların ise, çok büyük bir zarara uğrayacağı kesin. İnandığım hissede beklerim. Rahat uyurum. Dandik ,fiyatı şişirilmiş,ülkenin, borsanın durumundan bihaber olup da düşmeyen hatta yükselen hisseler eninde sonunda yatırımcısını yok eder. Çünkü bu tür hisseleri toplayan çakallar ky. yi tuzaklarına düşürdükleri an , parçalayıp yok ederler.......Hisse biraz daha düşsün , en başta Verusa holding in toplamaya başlayacağını düşünüyorum.
    Yorumlar için teşekkür ederim

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by malbaa Yazıyı Oku
    Yorumlar için teşekkür ederim

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Rica ederim. Burada ayni yolun yolcusuyuz.Birlik olup, hisseyi satmazsak, sabredersek , sonunda kazanacağımıza inanıyorum. Ky. olarak, biz satmazsak, spekülatörün , saçıp savurarak, fiyatını yerlerde süründürdüğü hisseleri, bizlerden geri alabilmek için, fiyatını tekrar yukarılara sürmek zorunda kalacağını düşünüyorum.
    Son düzenleme : By Akıl; Bugün saat: 01:17.

3. arkadaşlar denizli büyükşehir belediyesinin bu ayın 20 sinde başlayan meclis tplantısında bizim şirketin imar planı görüşülecek
    1000 lik plan.
    bu görüşmeler bir hafta sürüyr genelde
    yt.tav.değildir

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar denizli büyükşehir belediyesinin bu ayın 20 sinde başlayan meclis tplantısında bizim şirketin imar planı görüşülecek
    1000 lik plan.
    bu görüşmeler bir hafta sürüyr genelde
    yt.tav.değildir
    kabul edilirse 1 aylık sn askı süreci başlar şirket daha önce yanıltıcı bilgi vermiştir

Sayfa 86/86 İlkİlk ... 3676848586

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •