Sayfa 86/798 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 681 - 688 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Öyle düşünmeyin , doğru dürüst yükselen bir hisse yok aslında. Suni olarak yükseltilen hisseler var. Bu hisselere bulaşanların ise, çok büyük bir zarara uğrayacağı kesin. İnandığım hissede beklerim. Rahat uyurum. Dandik ,fiyatı şişirilmiş,ülkenin, borsanın durumundan bihaber olup da düşmeyen hatta yükselen hisseler eninde sonunda yatırımcısını yok eder. Çünkü bu tür hisseleri toplayan çakallar ky. yi tuzaklarına düşürdükleri an , parçalayıp yok ederler.......Hisse biraz daha düşsün , en başta Verusa holding in toplamaya başlayacağını düşünüyorum.
    Yorumlar için teşekkür ederim

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by malbaa Yazıyı Oku
    Yorumlar için teşekkür ederim

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Rica ederim. Burada ayni yolun yolcusuyuz.Birlik olup, hisseyi satmazsak, sabredersek , sonunda kazanacağımıza inanıyorum. Ky. olarak, biz satmazsak, spekülatörün , saçıp savurarak, fiyatını yerlerde süründürdüğü hisseleri, bizlerden geri alabilmek için, fiyatını tekrar yukarılara sürmek zorunda kalacağını düşünüyorum.
    Son düzenleme : By Akıl; 22-05-2019 saat: 01:17.

arkadaşlar denizli büyükşehir belediyesinin bu ayın 20 sinde başlayan meclis tplantısında bizim şirketin imar planı görüşülecek
    1000 lik plan.
    bu görüşmeler bir hafta sürüyr genelde
    yt.tav.değildir

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar denizli büyükşehir belediyesinin bu ayın 20 sinde başlayan meclis tplantısında bizim şirketin imar planı görüşülecek
    1000 lik plan.
    bu görüşmeler bir hafta sürüyr genelde
    yt.tav.değildir
    kabul edilirse 1 aylık sn askı süreci başlar şirket daha önce yanıltıcı bilgi vermiştir

arkadaşlar.BİST in bence en iyi şirketlerinden birisi.
    hiç şikayet etmeden bekleyelim.ben 2 nci temettüyü alıcam.aldığım temettüyle yine acsel alıcam.
    y.t değildir.

arsa'sı konusunda düşüncem.
    evet burada aldıkları arazi değerlendi.denizli nin zengin ağaları bu bölgeden çok araziler almışlar.
    ama bu ekonomik krizde ancak değeri tarla.:-( satarlar ise değerine gitmez.özel organize sanayi yapsalar
    evet çok karlı kira geliri olur fakat bu dönemde kimse yatırıma cesaret edemez,
    biz şirketimizin büyümesini izliyeceğiz.arsa ya güvenip AYSEL alan hatalı alım yapmıştır.
    AYSEL günlükçü kağıdı değil.

y.t değildir

7. arsa dıye dıye 100 kadem düşüşe gecti hala sakız gıbı çigniyorsunuz sizin yazılarınızı okuypda hısse alıp zarar edenlerin bedduası yakanızı bırakmaz...ya keklendınız yada kekledınız ...........

Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    arsa dıye dıye 100 kadem düşüşe gecti hala sakız gıbı çigniyorsunuz sizin yazılarınızı okuypda hısse alıp zarar edenlerin bedduası yakanızı bırakmaz...ya keklendınız yada kekledınız ...........
    Yanlış bir şeymi yazdım. arsayı bahane ederek alanlar kendi sorunları. ben şirketten bahsediyorum.bist in en iyi şirketlerinden birisi
    endeks nereden nereye geldi düşmeyen hissemi olur ve hatta 76..74 binden bahsediliyor. o zaman kaça gelicek.
    bu şirketi arsa diye alan hata yapar bunu iki senedir yazıyoruz.
    bedduğa eden kendinedir, anladınmı arkadaş.
    yt değildir.

Sayfa 86/798 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •