Sayfa 87/798 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 689 - 696 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    arsa dıye dıye 100 kadem düşüşe gecti hala sakız gıbı çigniyorsunuz sizin yazılarınızı okuypda hısse alıp zarar edenlerin bedduası yakanızı bırakmaz...ya keklendınız yada kekledınız ...........
    arsa'sı konusunda düşüncem.
    evet burada aldıkları arazi değerlendi.denizli nin zengin ağaları bu bölgeden çok araziler almışlar.
    ama bu ekonomik krizde ancak değeri tarla.:-( satarlar ise değerine gitmez.özel organize sanayi yapsalar
    evet çok karlı kira geliri olur fakat bu dönemde kimse yatırıma cesaret edemez,
    biz şirketimizin büyümesini izliyeceğiz.arsa ya güvenip AYSEL alan hatalı alım yapmıştır.
    AYSEL günlükçü kağıdı değil.

y.t değildir

bu yazı da bedduğa olacak ne var. al tavsiyesi mi ?

2. sn by Akıl, haklısınız yükselirse üzülecem, ancak "kuşlu sitede" endeksin 74K ları test edebileceği, bu kapsamda hissenin sırasıyla 2.80, 2.60 ve 2.50 lere düşebileceğini değerlendiren yorumlar okuyorum, şu halde stop yapıp aşağıdan alma fikri cazip geldi gözüme, aslında geç bile kaldım, 3.33 lerden verseydik şimdiye lot artırırdık, neyse pişmanlık duyup keşke demeye alıştırmayacam dilimi, hayırlısı olsun, bol kazançlar herkese.. yatırım tavsiyesi değildir. acemi görüşlerim sadece beni bağlar.

3. 3 TL. lerden birden 3.25 TL. ye yükseldi. 3,25 de devre kesici yedi.Bir haber mi var. Neden yükseldi acaba.

4. kap ta haber yok ama bu akşam imar haberi gelebilir belki

5.  Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    kap ta haber yok ama bu akşam imar haberi gelebilir belki
    kestaneden mi sallıyosun yoksa bilgimi var

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    3 TL. lerden birden 3.25 TL. ye yükseldi. 3,25 de devre kesici yedi.Bir haber mi var. Neden yükseldi acaba.
    endekse baksana mal çakmak için yukarı çekmiş olabilirler...

7. benim satacağımı duydu ya spek, tırstı hafiften tabe:oleyo:

8. bugün en az yüzde 11 kapatmalısın sayın spek, bak sataram haa:oleyo:

Sayfa 87/798 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •