Sayfa 95/798 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 753 - 760 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Yok be sayın Bağbozumu, sahura kadar yatmıyordum zaten. Bir şöyle geriye doğru okuyum topiği demiştim. Kanaatlerimi yazdım. BİST in bu düşük seviyelerine geleceğini öngörememiştim. Genelde bankacılık hisseleri tutuyorum. Faizler ve enflasyon yukarı gelince beklentiler hayal oldu. Katmerli zarar. Bir de ihracatçı şirketleri alalım dedim. Bunlarda onlara uydu..Jantsa hariç..Selamlar.

2. Faizlerin ve enflasyonun aşağıya ineceğine dair hiçbir umudum yok.Maalesef,çok kötü yakalandık. Şirketin yüksek karlılık göstererek, uzun vadede fiyatının yükselmesini beklemekten başka bir çare kalmadı.

3. Cümleten hayırlı bayramlar. Bayram sonu bol kazançlar diliyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    Yok be sayın Bağbozumu, sahura kadar yatmıyordum zaten. Bir şöyle geriye doğru okuyum topiği demiştim. Kanaatlerimi yazdım. BİST in bu düşük seviyelerine geleceğini öngörememiştim. Genelde bankacılık hisseleri tutuyorum. Faizler ve enflasyon yukarı gelince beklentiler hayal oldu. Katmerli zarar. Bir de ihracatçı şirketleri alalım dedim. Bunlarda onlara uydu..Jantsa hariç..Selamlar.
    Sağlık olsun Sn.Ayan, bütün hisselerde uzun vadeci olduk zaten. Herkese iyi bayramlar.

5. "yine de şahlanıyor aman, acselimin kanadı.." önümüzdeki haftanın tüm ortaklara hayırlı kazançlar getirmesi dileğiyle:halay:

6. Acselin dağılım pastasını paylaşabilecek var mı ? Toplumu - değil mi- Hangi kurumlarda merak ettim..

7. Bizim uyuz eşşek kış uykusunda aman uyandırmayın sonra çok kızıyı

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. "Acıselsan Lab kurulmuş ve mevcut laboratuvarın en son teknolojiye yükseltilme çalışması başlamıştır.", "Tüm müşteri ve bayilerimizi tek bir çatı altında toplamaya yönelik Acıselsan Online Sipariş Sistemi (AOSS) kurulmuştur." şirket sayfasında görülen bu haberler yeni mi acaba, daha önce görmemiştim sanki, web sayfasını yeniledilerse demek ki..

Sayfa 95/798 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •