Sayfa 658/798 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar inves holdingin halka arzı neden vertuya ve verusa prim yaptırmadı bu konuda görüşü olan arkadaşlardan görüş alabilirmiyiz teşekkürler. halbuki dev bir halka arz rüzgarı bile esmedi neden
    Piyasa da yabancı kalmadı. Gelecek yıl seçim var. Bu sene ve seneye tekrar yabancı yatırımcı çekebilirsek alt şirketler vertu Verus’a ve borsadaki birçok şirket gerçek değerlerine ulaşacaktır. Yabancı olmadan bile imkb yi bu seviyelerde tutunabilmesi harika bir olay. Buralarda tutan Pala abilerimiz sağolsun var olsun. Borsada para kazanmak şu an çok zor. İnanıyorum ki ileride yabancılar yine gelecek ve şirketlerimiz gerçek değerlerine ulaşacaklardır. Zaten paranın değerleneceği başka bir seçenek 0. Borsa ölene dek seninleyiz. Kesinlikle ytd.

Not : Yaşım gereği; Acsel seni çocuklarıma miras bırakıyor olacağım 🖐

2. Açısaldan dan 3,6 milyon dolarlık ihracat İçin bir bir dahilde işlem daha. Son 3 ayda bunla 7,2 milyon dolar ediyor işlerin iyiye gittiği anlaşılıyor…
    https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...2/20220220.pdf

3. Maşallah, ben de bu verileri bekliyordum sağol hocam.tabloya dahil edeyim.
    yeşil taraf 2022 değerlerimiz.

Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    Açısaldan dan 3,6 milyon dolarlık ihracat İçin bir bir dahilde işlem daha. Son 3 ayda bunla 7,2 milyon dolar ediyor işlerin iyiye gittiği anlaşılıyor�
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : HEG; 20-02-2022 saat: 16:14.

4.  Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    Açısaldan dan 3,6 milyon dolarlık ihracat İçin bir bir dahilde işlem daha. Son 3 ayda bunla 7,2 milyon dolar ediyor işlerin iyiye gittiği anlaşılıyor…
    Acsel ile ilgili gelişmeleri büyük ölçüde takip ediyorum, bu çok faydalı bilgiyi de Sizin vesilenizle öğrenmiş oldum Sayın Kreon, teşekkürler, selamlar.

5. Bu bilgi dahilinde bir fikir cimnastiği yaparsak 3 aylık dönemde 70-80 milyon TL ciro 15 milyon çeyreklik karın sene sonunda 60-70 milyon net kar yazma ihtimalini ,seneye yeni yatırım tamamlandığında 100 milyon üzeri karlar hayal değildir,bizde 15 f/K ile hesaplarsak 150 TL lere orta -uzun vadeli gelme olasılığının afaki olmadadığını düşündürdü…

Yatırım al-sat tut tavisiyesi değildir…kendi hayal ürünüm olup umarım hızlı büyüme devam eder..

6.  Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    Bu bilgi dahilinde bir fikir cimnastiği yaparsak 3 aylık dönemde 70-80 milyon TL ciro 15 milyon çeyreklik karın sene sonunda 60-70 milyon net kar yazma ihtimalini ,seneye yeni yatırım tamamlandığında 100 milyon üzeri karlar hayal değildir,bizde 15 f/K ile hesaplarsak 150 TL lere orta -uzun vadeli gelme olasılığının afaki olmadadığını düşündürdü…

Yatırım al-sat tut tavisiyesi değildir…kendi hayal ürünüm olup umarım hızlı büyüme devam eder..
    Ağzın bal yesin kardeşim ne diyim. Şu an kapasitesi yok biliyorum ama seneye kesin bu rakamları rahat görürüz. Yine de güzel düşünceler. Ama şirket 3 vardiya hatta hafta sonu da çalışıyor pozisyonda ise neden olmasın. Olur mu olur. Kesinlikle ytd

7. Normalde bu CMC çoğu tedarik olarak uzakdoğudan ama sanırım yüksek navlun bedeli nedeniyle ülkemize kaydı.hammadde olarak ithal edip ihracat yapıyorlar sanırım

An itibariyle 27.40 TL de...
    Yayı geriyorlar...
    Burayı okuyan balina tahtacı ya da spek her kimse artık...
    Yersen lokantasına hoş geldiniz...
    Ytd ..

Sayfa 658/798 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •