Sayfa 660/798 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hayırdır gardaşlar? burası racon kesme yerimidir? herkes bilmece gibi yorumlar yapıyor. Ne söylemek istiyorsanız delikanlı gibi açıkca söyleyin. :)

2. Tüm veriler, beklentiler çok iyi iken hissede ters giden durum nedir? Bir türlü anlayamıyorum.

3. Etrafımızdaki suların soğuması lâzım...

O kadar açık ki özellikle yayın gerildiğinin... savaş söylentisi bahane ediliyor özellikle...malum hisseyi götürecek olanların düşüncesi nedir bilinmez lakin, sabırlar zorlanırsa kimse bebeler gibi ağlayıp zırlamasın...burda herkes düşüncesini paylaşıyor, geleceği görebilseydik burda işimiz ne ola ki...

Ytd...

nilkiz ve Bayrakçı.. bu hisseyi sürekli kötülüyorsunuz...inanın ilerde üzüleceksiniz...hissede oynanan oyunları ben birçok hissede yaşadım...bu bilanço kalemlerine sahip hisse çok az...bu hisseyi günlük takip eden yanılır...elindekileri de kaptırır...acseldeki potansiyel çok az hissede var...ben kendimi bu hissede olduğum için çok şanslı hissediyorum...aldığından beri tek lot vermedim... ömür varsa 1...2 yıl beklemeyi göze aldım...ille de büyük fotoğraf diyorum...herkes için hayırlısı olsun... yazdıklarım sesli düşüncelerimdir...beni bağlar...al,sat,tut,bekle ya da turşusunu kur tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Lokantada işler iyi gidiyor gibi şimdilik. Bakalım ne zaman birinin çorbasından sinek çıkacak.
    Yersen lokantasında yersen, sen bilirsin...
    Ne diyek, uyarıyoruz, sen illa çorba içecem dersen...

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    Yersen lokantasında yersen, sen bilirsin...
    Ne diyek, uyarıyoruz, sen illa çorba içecem dersen...

Ytd
    Ben başkaları gibi çizik çizittirip 3 kuruş yukardan satıp 5 kuruş aşağıdan alma derdinde değilim, ben de yemem o yüzden bunları.

Ne demek istediğim anlaşılmamış sanırım. pandacijyl da kötülediğimi söylemiş, halbuki ben tam tersini ima etmiştim. Çorbadan çıkan sinek metaforu, gelecek bilançolara göre hissenin büyük para babaları/fonlar tarafından fark edilmesiydi.

Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Ben başkaları gibi çizik çizittirip 3 kuruş yukardan satıp 5 kuruş aşağıdan alma derdinde değilim, ben de yemem o yüzden bunları.

Ne demek istediğim anlaşılmamış sanırım. pandacijyl da kötülediğimi söylemiş, halbuki ben tam tersini ima etmiştim. Çorbadan çıkan sinek metaforu, gelecek bilançolara göre hissenin büyük para babaları/fonlar tarafından fark edilmesiydi.
    İman anlaşılmadı, herkes tersini anlamış,
    Burda kimse kimseyi değiştiremez, herkes bilgisi ölçüsünde bir fikir beyan ediyor...
    Hisse illa gidecek de değil tabi ki...
    Ben teknik olarak güzel gördüm, başka arkadaşlar da temel analiz yönüyle bakmışlar...
    Bistte çok gördük güzel kağıtların çöp olduğunu...
    Bunu kimse istemez lakin ne yazık ki BIST burası ne diyelim...
    O sebeple herkes riskini kendi almalı zaten...
    Eğer para yatırıyorsanız bunun sorumluluğu size aittir, şunun bunun dediğine aldandıysanız da bu da sizin probleminizdir...
    Bazı yerlerde görüyoruz, çok iddialı laflar ediliyor...bu biraz can sıkıcı olabiliyor..
    Bu yüzden ayarı kaçırmamak lazım...

Ytd

Sayfa 660/798 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •