Sayfa 781/798 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

O oynuyorsa iki lirada bizde oynarız lot artiririz

At hırsızları ile uğraşamayacam, verdim gitti...
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

3. Aslında hic tarzım ve kisiligime uygun degil ama hak ediyorlar artık..Bu hissede bir kendileri birde kücük yatirimcilar var sadece..Boyle parasına ve gücune güvenip kucuk yatirimcisina tuzak kuran hile yapan karaktersiz gorgusuz zavalli HARAMZADELERE karsı bizde...
    Evet madem oyle ; zaman sinirim yok benimde ! 5 yil daha buradayim..ve hicbir ihtiyacimda yok hisseden gelecek.. depoyu da fulledim..kuyrugunuzdan yakaladım sizi boyle kivranmanizı ve sancı cekmenizi izleyecegim keyifle.. Alın alabiliyorsanız benden...ytd

4. Bunların garanti yatırımda hiç dokunmadıkları çakılı halde duran 3 milyon 800 bin adet hisseleri var. Bunların çakılı duruyorsa benim de 3 yıldır çakılı duruyor hiç dokunmuyorum yerinden kımıldatmıyorum. Başka bir yatırım hesabı daha açtım ordan da bir liralık iki liralık farklarla da olsa al sat yapacağım. Ne kadar tutturursam artık hiç önemli değil. Kendi mallarının değeri yükselmesin diye uğraşıp dursunlar. Bakalım nereye kadar sabredecekler.

Yapma al sat yapma sana göre değil

Bu arada sonda sattiklarimi ben aldım ondan artı kapatti

6. Fabrikanın Eylül ayında tamamlanacağı yazıyordu, Eylül ayı geçti hala bir haber yok, KAP göndermeleri gerekirken sessiz kalıyorlar, Sermaye Piyasası Kuruluna şikayet etmek lazım.

Artık 118 e kadar beklimeli elde kredili mal ya da fazlalık varsa orda verilir 120 üzeri kalıcı olduğu görülürse yeniden alınır ana lotlar durur

8. Tahtacı bugün ya sağ tarafından kalktı ya neşesi yerinde ya da fabrika üretime başladı.

Sayfa 781/798 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •