Special Days Image
Sayfa 453/798 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Öncelikle hisseye kulpu taktirdigi gün teknikciler de ususup hisse almaya başlar 8.33 sonrasi satmaya başladılar tavan taban olduğu gün baya mal cikisi oldu bilinki silkeleme ise 1 3 gün içinde en yüksek değeri geçmeliydi 11.07 ama yazdim.buraya sanki geçiyormuş gibi yapıp teknikci avladı ve ikili tepeyle olay bitti 2 li tepe bir düşüş formasyonudur. Şimdi beklenen desteklerden alıcı gelmesi eğer gelirse senet güç toplamak için yataya sarar takı sonraki beklenti yani 6 aylik bilanço yada temettuye kadar çok düşük temettü verdiği için onun beklentisi olmaz esas 4 4.5 milyonluk 6 aylik kar senedi 9 10 bandında tutar tabii bunlar temel ve teknik olarak. takaslarda denize güvenmeyiniz garanti deki mallar patronun cunku ben 14 aydır senetteyim ve hiç değişmedi ancak is yatırımda büyük artış var inşallah ky değildir. Simdi o gitti bu gitti demeyin 14 ayda %300 den fazla kazanç var birde temettü aldim ama marttan 4 kusurdan %250 şimdi düzeltmesini yapıyor
    sizin bu değerlendirmeniz büyük tahtalarda olur

bu butik bir şirket sığ bir tahta

istiyorsan yarın 8.86 yada 8.45 yada 8.28 e bende düşürüvereyim sorun o değil ki

tahtada başka bir hesap kitap kavga var

devamlı büyüyen bir şirket tahtasında bunlar apaçık yapılmamalı
    şirket güzel yönetiliyor güzel büyüyor ama tahtası güven vermiyor sıkıntı bu

dediğim gibi en güzeli brüte girmesi aynı gün al sat yapamasınlar

2. hiç bir şirket durduk yere kapasitesini %50 artırmaz

ben fabrikayı büyüteyim üretimimi çoğaltacak teçhizatı alayım kenarda dursun demez

arz talep meselesinden dolayı artırır

demekki ürettiklerine talep var satış için garanti aldılar satabileceklerini biliyorlarki büyüttüler

dolayısıyla bunlar hep ileriki bilançolara yansıyacak dolayısıyla sermaye yapısınada yansıyacak

kavga bunun kavgası daha ne diyeyim

pandemideki talep yada pandemi olayı bunun görünmeyen extrası oldu onu söylemiyorum bile

3. Burada tahtayı bozan Ayhan POLAT denen hissedar .Yönetim tahtayla birilerinin oynadığını görünce bu kişi aracılığla olaya müdahale etti.Kardeşim sen hisse 3800 lere geldiğinde hisseni ve yatırımcını düşünerek geri alım yapmassan birileri senin yapmadığını yapar.Hisse de omuz baş omuz formasyonu var gibi .Bu formasyon çalışırsa 7000 li rakamlara gelebilir.Önümüzdeki birkaç gün çok önemli. 9.630 un üzerine atıp orada tutunursa iyi olur.

4. herkese merhaba, hayırlı cumalar,

sayın beyler ne olduki bir haftalık dususten sonra egri yukarı dondu? bilmediğimiz birseymi oldu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

bütün kırıkları seçip bizim tahtaya yollamışlar.
    hele merrly bütün tahtalar da fuhuş yapıyor.
    ytd.

7. Akşam pastası iyi hafta sonları

Sayfa 453/798 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •